У Раді готують антикризовий план щодо тарифів

У Раді готують антикризовий план щодо тарифів

У Раді готують антикризовий план щодо тарифів

Сьогодні, 16:18

Завтра “слуги народу” обговорять ситуацію з тарифами із Шмигалем, Вітренком і представниками ОП.

Нардепи від Слуги народу готують план антикризових заходів для вирішення проблем через підвищення тарифів. Про це в понеділок, 11 січня, повідомив голова фракції Давид Арахамія у Facebook.

Він повідомив, що завтра відбудеться нарада з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, головою Міненерго Юрієм Вітренком і представниками Офісу президента.

“Від імені фракції Слуга народу повідомляю, що ми готуємо план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. Він буде напрацьований і оприлюднений у найближчі дні… Зараз повинні розібратися з тим, що сталося, наскільки обґрунтованим є підвищення і як у цій ситуації захистити людей”, – написав Арахамія.

Його колега Олександр Качура в телеграм повідомив, що готує кілька кроків у ситуації з тарифами, а саме: “позов до адмінсуду з вимогою скасувати незаконне рішення про підняття тарифів; подаю заяву в правоохоронні органи з метою початку розслідування обставин і притягнення посадових осіб до відповідальності; реєструю постанову Верховної Ради про невідкладний перегляд і зменшення тарифів.

  У Житомирі студент "налагодив" телеграм канал з продажу наркотиків. ФОТО