Працівники «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі вимагають гідного ставлення до себе та премії

Працівники «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі вимагають гідного ставлення до себе та премії

Працівники «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі вимагають гідного ставлення до себе та премії

Сьогодні, 11:05

Працівники європейського заводу в Житомирі хочуть гідні умови праці та нормального ставлення керівництва.

Про свою проблему вони розповідають в соцмережі.

Шановні працівники ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ», повідомляємо вам про останні події на підприємстві.

З моменту створення профспілки Вільних людей пройшло вже більше 5-ти місяців, але, на превеликий жаль, Дирекція підприємства нас досі так і не визнала та робить все можливе, щоб відстрочити визнання.

Після мирної акції під стінами житомирського заводу “Кромберг енд Шуберт”, яка пройшла 09.09.2020 р., керівництвом товариства було запропоновано сісти за стіл переговорів для вирішення проблем, які є на підприємстві.

Дана пропозиція пролунала на зустрічі НПС «Кромберг енд Шуберт», яку проводила її голова та піар-менеджер Ольга Воєвуцька.

На цю зустріч завітали декілька учасників профспілки Вільних людей для того, щоб запитати у юриста компанії, чому сторона товариства ігнорує судові засідання по поновленню на робочих місцях 3-х працівників, які були незаконно звільнені 03.09.2020 р. після створення первинної профспілки за те, що відстоювали свої права та захищали права інших. Було питання і до самої голови НПС «Кромберг енд Шуберт», чому керівництво заводу не пускає інспекторів з Управління Держпраці на підприємство для проведення розслідувань.

  Вода в Житомирі буде, але не скоро: працівникам водоканалу потрібно ще близько 12 годин для роботи

Також Ольга Воєвуцька заявила про те, що після нашої мирної акції у ТОВ ”Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ” почалися великі проблеми в плані рекрутингу та попросила нас призупинити нашу діяльність і не висвітлювати небажану для підприємства інформацію на загал та сісти за стіл перемовин для вирішення проблем всередині компанії.

Ми погодились, оскільки цінуємо репутацію європейського товариства та наших інвесторів, на відміну від керівництва ТОВ “Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ”.
Вимоги у нас були прості:

– повернення премій працівникам;

– гідне ставлення до людей на підприємстві;

– скасування наказу № 46;

– звільнення з посади керівника відділу порізки та попередньої підготовки Олега Любчука.

За півтора місяця перемовин не було виконано жодного із цих пунктів, тож відтепер усі переговори будуть проходити в правовому полі та в судових залах. Також усі правопорушення будуть фіксуватися та виноситись на загал.

Ми більше не збираємось мовчати, адже ми до останнього намагались вирішити усі проблеми всередині підприємства та шукали мирного шляху, щоб не нашкодити репутації європейської компанії та наших інвесторів, але керівники заводу, на жаль, не цінують ні своєї репутації, ні своїх працівників.

  У Києві обурені підприємці розпочинають марш по Хрещатику. ВІДЕО

Відтепер ми обираємо інший напрямок, так як серед працівників підприємства нема ні дурнів ні рабів.

Нам обіцяли робочі місця та гідні умови праці, а маємо ми не що інше, як трудовий табір суворого режиму.

Тож будьте ввічливими, будь ласка, та змініть ставлення до своїх відданих працівників, які старанно та честно працюють на вас, оскільки ми люди, а не раби і ми заслуговуємо гідного ставлення до себе. Поважайте та цінуйте кожного з них, так як саме на цих працівниках тримається підприємство.

Просимо усіх небайдужих людей поширити дану інформацію для того, щоб якомога більше людей знали правду про те, що насправді відбувається за стінами ТОВ ”Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ”.“, – йдеться у зверненні працівників.