“Народну революцію” у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко

"Народну революцію" у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко

“Народну революцію” у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко

Сьогодні, 17:22

Сайт Житомир-онлайн уже писав про режисерів сьогоднішніх подій та їх акторів в Україні.

Про це читайте Тут.

Сьогодні у Житомирі розігралася цікава вистава ще ніби молодого але талановитого актора – Віталія Бунечка, який, поки що, заробляє гроші як голова житомирської облдержадміністрації.

Кожен есбеушник – трошки і актор і режисер. Це у нас знають ще з 1937 року, коли свої вистави разом з прокурором Вишенським ставили Берія, Ягода і товариш Єжов – “вершки” тогочасного НКВД.

Щось подібне, але в м’якшій формі, сьогодні відбулося в Житомирі. Агентура спецслужб, ниточки від якої тримав в руках Віталій Бунечко, організувала в Житомирі “народну революцію”.

Вони “взяли штурмом” облдержадміністрацію, “поставили раком” голову облради Федоренка разом з його президією, напринижували депутатів обласної ради, ніби це вони, а не Ахметов та Фірташ винні у газово-електричному здирництві.

За всім цим шоу з посмішкою Карабаса-Барабаса задоволено спостерігав сам Віталій Бунечко. Як стало відомо і Сидору Ковпаку, і редакції сайту Житомир-онлайн, усі в облдержадміністрації знали, що активістам у кабінет Бунечка вриватися заборонено.

  Неподалік Житомира люди не можуть проїхати з одного села до іншого - дорога схожа на пральну дошку. ВІДЕО

Участь у цій акції приймали колишні актори різних слідчих ізоляторів та виправних закладів, добре відомі житомирянам за своїми кличками: “япончики” (“фещенки”), москви та інші кримінальні елементи. Кажуть, що джерело натхнення та фінансування цих “початкуючих” акторів знаходиться на третьому поверсі облдержадміністрації. У цьому театрі все було як у знаменитій казці “Про Буратіно”: свій Карабас-Барабас (підполковник Бунечко, який мріє стати генералом у київському управлінні СБУ на вулиці Володимирській) і свої пси Артамони, і Мальвіни – бляді з голубою волоснею (це з Леся Подерв’янського) та інші Буратіни, хтось з яких щиро вірить в проголошувані ідеї, а хтось чесно заробив свої “п’ять сольдо”.

Обурені житомиряни “з’їли” цю виставу кегебешного Карабаса-Барабаса “як народну революцію”, щиро вірячи в націоналізацію та інші погрози підарасам-олігархам.

На жаль, знову на чолі партизанського загону виявилися агенти гестапо. Всі ці ідеї “народної революції” були задумані в офісі президента на печерських пагорбах, батьком іх називають піарника Єрмака Михайла Подоляка, а кегебешник Бунечко виявився набагато кращим режисером, ніж головою облдержадміністрації… Виборців Житомира та області знову обдурили… “О блядська Даніє, пиздець всім сподівання”, – це теж із Леся Подерв’янського…”

Сидір Ковпак
  У Житомирі під кабінетом на флюорографію великі черги. ФОТО

"Народну революцію" у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко
Автор статті: Сидір Ковпак