Житомирські “Житичі” перемогли у трьох партіях волейболу

Житомирські "Житичі" перемогли у трьох партіях волейболу

Житомирські “Житичі” перемогли у трьох партіях волейболу

Сьогодні, 20:49

15 і 16 січня житомирський клуб «Житичі» на своєму майданчику приймав дві харківські команди: «Локомотив» та «Юридичну академію».

Житомирські "Житичі" перемогли у трьох партіях волейболу

Якщо точніше, гра проходила на двох майданчиках – спочатку (15 січня) у спорткомплексі «Динамо», а наступного дня – у залі державного університету імені Франка.

Обидві зустрічі проходили в «закритому» режимі, спричиненому локдауном і карантином, але любителі волейболу мали можливість продивитися матчі у режимі прямої трансляції.

Звісно ж, яке б місце сьогодні не займали обидві харківські команди, однак слава багаторазових чемпіонів України робить своє – на «Локомотив», який 17 разів ставав чемпіоном України, завжди приходять глядачі. Ну, а суперники завжди налаштовуються на вперту боротьбу із харків’янами.

Звісно ж, сьогодні «Житичі» мають куди кращі ігрові кондиції, аніж будь-яка харківська команда. І «Локомотив» і «Юракадемію» у домашніх стінах, 15 і 16 січня, житомиряни перемогли у трьох партіях. Тобто, із рахунком – 3 : 0. «Житичі», як і раніше, займають третю сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України серед колективів Суперліги. Попереду два колективи: команда народного депутата Олександра Гереги «Епіцентр –Подоляни» та львівські «Барком-кажани».

  У Нацбанку назвали причини зростання курсу

Власне кажучи, якраз волейболісти зі Львова та невеличкого містечка Городок, що на Хмельниччині, і ведуть боротьбу за те, хто буде першим за підсумками першої частини чемпіонату Суперліги. «Житичі» впевнено посідають третє місце. Але відчувається, що житомиряни активно готуються до другої частини чемпіонату, постійно шукаючи нових і нових виконавців задля підсилення команди у вирішальній частині першості України. Натомість команди із Вінничини, які раніше втручалися у боротьбу за медалі чемпіонату, зараз відверто відстають від трійки лідерів.

Щодо найближчого майбутнього, то вже 20 січня «Житичі» знову зустрінуться із лідерами – командою «Барком –кажани» зі Львова. Цікаво, що за останній місяць це буде вже третя зустріч «житичів» із «кажанами». Наприкінці грудня у матчі за «Суперкубок України» львів’яни у дуже напруженій боротьбі перемогли житомирську команду. Вже на початку Нового року, 4 січня, житомиряни у рідному залі спорткомплексу ЖДУ ім.Франка , прагнули взяти реванш.

На жаль, цього разу не вдалося і вдома «Житичі» поступилися «кажанам» із рахунком 1 : 3. Тепер – знову битва титанів. Як буде цього разу – побачимо.