Верховна Рада готується ввести в Україні референдуми

Верховна Рада готується ввести в Україні референдуми

Верховна Рада готується ввести в Україні референдуми

Сьогодні, 16:52

У минулому році законопроект про народовладдя не встигли прийняти через велику кількість правок. Цього року його мають намір розглянути одним з перших.

Верховна Рада може розглянути законопроект про референдум вже на першому пленарному тижні в 2021 році, повідомив у вівторок, 19 січня, глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко в ефірі каналу Україна 24.

“Це останній пленарний тиждень не тільки січня, а й четвертої сесії, і за сесію у нас накопичувалося багато, так би мовити, боргів, домашніх завдань, які ми пробуємо надолужити”, – сказав нардеп.

Ці законопроекти він розділив на кілька блоків.

“Перший блок – це наша програмна обіцянка, за яку ми багато боролися, це закон про референдум, який майже півроку відпрацьовувався з усіма можливими міжнародними інститутами, українськими експертами. Він буде на порядку денному тижня, думаю – у вівторок-середу ми зможемо проголосувати”, – сказав Корнієнко.

Крім того, парламент планує розглянути законопроект про Бюро економічної безпеки.

  У другій половині дня в Житомирі очікується гроза

“Це важлива реформа, яка дозволить перенести функції із силових структур у спеціальну службу, яка займається аналізом фінансів… І законопроект про СБУ теж на тижні будемо в першому читанні голосувати”, – сказав нардеп.