Понад 80 спортсменів з Житомирщини потрапили до національних збірних з неолімпійських видів спорту

Понад 80 спортсменів з Житомирщини потрапили до національних збірних з неолімпійських видів спорту

Понад 80 спортсменів з Житомирщини потрапили до національних збірних з неолімпійських видів спорту

Сьогодні, 09:31

Міністерство молоді та спорту України затвердило склад національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту на 2021 рік. До складу потрапили понад 80 спортсменів з Житомирщини.

У національні збірні з 25 неолімпійських видів потрапили наступні спортсмени з Житомирської області:

Армспорт

Невмержицький Богдан Миколайович, 16.06.1980 р.н., клуб «Сапсан Файтер»

Більярдний спорт

Шевченко Кристіна Євгенівна, 24.12.2002 р.н., СБК «Арена» (піраміда)

Бодібілдинг

Єнько Яна Юріївна, 28.06.1994 р.н. (фітнес-бікіні до 160 см)

Боротьба самбо

Добрянський Віталій Юрійович, 03.06.1993 р.н., КДЮСШ (52 кг, бойове самбо)

Ващенко Лідія Юріївна, 04.04.1999 р.н., ДЮСШ (64 кг, спортивне самбо)

Гапон Вікторія Михайлівна, 31.07.1998 р.н., ДЮСШ (68 кг, спортивне самбо)

Парфенюк Наталія Геннадіївна, 07.06.1995 р.н. ДЮСШ (56 кг, спортивне самбо)

Хомяк Катерина Вікторівна, 28.06.1998 р.н., ДЮСШ (56 кг, спортивне самбо)

Веслування на човнах «Дракон»

Бардашевський Юрій Валерійович, 04.09.1980 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Біденко Микола Геннадійович, 01.02.1996 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Вітковський Станіслав Олександрович, 07.11.2000 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Гончар Іван Леонідович, 25.01.1986 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Дуда Віталій Павлович, 19.06.1988 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Ігнатенко Юрій Володимирович, 16.04.1986 р.н.

  МОЗ закликало регіони підготуватися до другої хвилі коронавіруса

Малішевський Олег Михайлович, 16.04.1991 р.н.

Мілевський Андрій Вікторович, 06.01.1994 р.н.

Мороз Дмитро Михайлович, 06.05.1982 р.н.

Поліщук Максим Анатолійович, 30.11.1982 р.н.

Фідрус Олексій Андрійович, 26.06.1986 р.н., клуб «Сальса Драгонбот»

Шевчук Максим Дмитрович, 24.02.1988 р.н.

Герасимчук Тетяна Василівна,13.11.1984 р.н.

Гресь Марина Ярославівна, 20.02.1995 р.н.

Грибан Світлана Миколаївна,31.08.1982 р.н.

Кутишенко Антоніна Сергіївна, 28.12.1981 р.н.

Липко Олена Олександрівна, 25.03.1992 р.н.

Марущак Тетяна Миколаївна, 22.10.1986 р.н.

Мілевська Світлана Олександрівна, 15.07.1993 р.н.

Перегуда Олена Володимировна, 04.04.1990 р.н.

Пилипчук Наталія Миколаївна, 25.09.1983 р.н.

Поліщук Олена Володимирівна, 11.01.1986 р.н.

Прокопчук Анастасія Леонідівна, 05.02.1996 р.н.

Військово-спортивні багатоборства

Ратошнюк Віктор Вікторович, 15.04.2001 р.н. (Б-1, до 75 кг)

Кемка Марія Олександрівна, 19.09.1992 р.н. (Б-1, до 45 кг)

Гирьовий спорт

Бичківський Андрій Миколайович, 13.09.1975 р.н., «Динамо» (85 кг)

Колесник Євгеній Степанович, 13.04.1997 р.н., «Динамо» (85 кг)

Недоля Володимир Володимирович, 02.07.1986 р.н., «Динамо» (63 кг)

Остапчук Олексій Миколайович, 05.04.1990 р.н., «Колос» (95 кг)

Макарчук Марія Петрівна, 28.08.1988 р.н., «Спартак» (58 кг)

Степанюк Вікторія Сергіївна, 13.07.1988 р.н., «Колос» (+68 кг)

Змішані єдиноборства (ММА)

Бородій Олексій Вікторович, 23.06.2001 р.н. (83,9 кг)

Дунаєв Андрій Сергійович, 11.07.2001 р.н. (77,1 кг)

Самчик Дар’я Олександрівна, 24.07.1990 р.н. (52 кг)

  ПЕРША СЕСІЯ СЕРГІЯ СУХОМЛИНА: ЦІКАВО, АЛЕ - БЕЗ СЕНСАЦІЙ

Светківська Анастасія Ігорівна, 27.11.1997 р.н. (52 кг)

Карате WKC

Науменко Дарина Петрівна, 22.04.2001 р.н. (ката, куміте)

Кікбоксинг WAKO

Абрамович Роман Григорович, 14.05.2000 р.н., клуб «Авангард» (фул-контакт -63.5 кг)

Демчук Володимир Вікторович, 24.04.1988 р.н., клуб «Авангард» (кік-лайт -69 кг)

Мельник Артем Павлович, 14.06.2000 р.н., клуб «Авангард» (фул-контакт -81 кг)

Фролов Єгор Володимирович, 18.05.1998 р.н., клуб «Авангард» (фул-контакт -75 кг)

Кіокушинкай карате

Сальвук Василь Валерійович, 03.09.1993 р.н., ГО «ЖМФКК» (понад 95 кг)

Котвицька Галина Миколаївна, 30.10.1999 р.н., ФККЖО (понад 65 кг)

Козацький двобій

Романчук Оксана Володимирівна, 16.09.2001 р.н. (Борня, Герць)

Комбат самозахист ІСО

Гаврилюк Олексій Сергійович, 13.11.2001 р.н.

Глінська Катерина Валентинівна, 22.02.1991 р.н.

Кунгфу

Кратюк Вероніка Олексіївна, 22.10.1988 р.н. (саньда)

Пауерліфтинг

Балєнков Андрій Олександрович, 30.01.1982 р.н., ЦШВСМ «Україна» (83)

Пляжний футбол

Зборовський Олег Володимирович, 13.03.1982 р.н., ФК «Бічсоккер»

Ракетомодельний спорт

Висоцький Павло Михайлович, 15.02.1973 р.н. (S1В, S8Е/Р)

Середньовічний бій

Масловський Олександр Сергійович, 09.12.1986 р.н.

Назаров Василь Васильович, 23.05.1996 р.н.

Бондаренко Наталія Сергіївна, 05.11.1987 р.н.

Спорт з літаючим диском

Пастовенська Юлія Анатоліївна, 21.12.1992 р.н., клуб «Columbia Disc Golf» (диск-гольф)

Спортивна аеробіка

Агаєва Сабіна Газанфар Кизи, 08.07.2001 р.н., КЗПО ЖО ДЮСШ «Юність» (аеростеп, аероденс)

Долгіх Анастасія Андріївна, 07.03.1998 р.н., КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» (аеростеп, аероденс)

  На дорозі в Житомирській області Peugeot наїхав на 16-річного велосипедиста. ФОТО

Журавська Вікторія В’ячеславівна, 27.12.2001 р.н., КЗПО ЖО ДЮСШ «Юність» (інд.вправа, група, аеростеп, аероденс)

Кириєнко Тетяна Володимирівна, 20.12.1997 р.н., КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» (аеростеп, аероденс)

Мохорт Олександра Олексіївна, 02.10.1998 р.н., КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» (трійка, група, аеростеп, аероденс)

Тімченко Анна Євгенівна, 14.04.1997 р.н., КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» (аеростеп, аероденс, група, трійка)

Туз Дар’я Павлівна, 19.04.1999 р.н., КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» (аеростеп, аероденс, група, трійка)

Шелест Ілона Олександрівна, 23.02.2002 р.н., КЗПО ЖО ДЮСШ «Юність» (інд.вправа, група, аеростеп, аероденс)

Спортивні танці

Сак Вадим Олександрович, 12.10.2003 р.н., КСТ «Нью Вейв» (ЄВ)

Таїландський бокс Муей Тай

Глінська Катерина Валентинівна, 22.11.1991 р.н., ВПСК «Козак» (48 кг)

Півень Крістіна Володимирівна, 31.12.2003 р.н., ВПСК «Козак» (51 кг)

Танцювальний спорт

Чуприна Денис Анатолійович, 29.08.1996 р.н., ТСК «Естет» (стандарт)

Висоцька Вероніка Олександрівна, 25.06.1995 р.н., ТСК «Естет» (стандарт)

Традиційне карате

Кузьменко Анатолій Вікторович, 28.08.1994 р.н. (куміте ос.)

Панійван Кирило Євгенович, 15.03.1997 р.н. (ката ос.)

Рослюк Євген Олександрович, 13.08.1997 р.н. (ката ос.)

Бондарчук Анастасія Вікторівна, 08.05.1999 р.н. (куміте ос.)

Універсальний бій

Оськін Анатолій Анатолійович, 23.12.1989 р.н. (60 кг, лайт, класика)

Прачук Дмитро Юрійович, 31.05.1998 р.н. (75 кг, лайт, класика)