На Житомирщині чоловік та його син отруїлися чадним газом

На Житомирщині чоловік та його син отруїлися чадним газом

На Житомирщині чоловік та його син отруїлися чадним газом

Сьогодні, 11:44

Вчора, 19 січня, у Бердичеві двоє людей отруїлися чадним газом.

«У місті Бердичів через отруєння чадним газом постраждали двоє людей, 1980 та 2012 років народження. Дорослого госпіталізували до місцевої лікарні, а дитину – до Житомирської обласної дитячої лікарні», – повідомляють в У ДСНС Житомирської області.

Від чадного назу постраждали дорослий чоловік та його син. Попередньо відомо, що причиною отруєння міг стати заклеєний папером вентиляційний канал у газовій колонці.

«Внаслідок отруєння чадним газом травмувався чоловік, 1980 року народження, та хлопчик, його син, 2012 року народження. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення Бердичівської центральної районної лікарні, а хлопчика – до дитячої обласної лікарні. Наразі відомо, що в оселі працювала бездимна газова колонка, а вентиляційний канал був заклеєний папером. Імовірно, люди закрили вентиляцію, аби не дуло й було тепліше. Однак внаслідок цього не було зворотної тяги і чадний газ потрапляв у квартиру. Вранці 19 січня чоловік відчув себе зле, приїхала дружина, відчинила двері та одразу викликала «швидку». Станом на ранок 20 січня обидва постраждалі почуваються краще, їх переводять у звичайні палати», – каже головний спеціаліст управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської ОДА Микола Мінчук.

  У Житомирській ОТГ через Covid призупинено роботу дитсадків № 58, у Вересах та центр розвитку дитини