Житомирський “Полісся” вийшов з зимової паузи

Житомирський "Полісся" вийшов з зимової паузи

Житомирський “Полісся” вийшов з зимової паузи

Сьогодні, 14:19

Житомирський футбольний клуб «Полісся» вчора, 20 січня, провів своє перше тренування у поточному році.

«Я думаю, що всі в хорошому настрої, тому що вже, напевно, багато хто втомився відпочивати. У нас була хороша, досить велика відпустка і, я думаю, хлопці скучили за тренуваннями, за футболом. Тому всі в гарному настрої. До нас приєдналися новачки: Глагола і Терехов, є ще хлопці на перегляді. В процесі зборів ми визначимося ще хто залишиться в команді, хто може поповнить команду. Будемо готуватися поки в одноразовому тренувальному режимі. 4 дні у нас будуть одноразові тренування. Буде ще медобстеження. Хлопці будуть більше працювати з м’ячем. Все буде через м’яч, тому що вони проробили гарну роботу у відпустці. Їм давали домашнє завдання, можна так сказати», – каже головний тренер житомирського «Полісся» Сергій Шищенко.

На перший тренувальний збір заплановано два матчі. Проходитимуть вони у Житомирі на стадіоні «Спартак Арена».

«Вже з 24 січня будуть дворазові тренування і 30 січня у нас вже перша гра з «Волинню». І другого лютого з «Поділлям» з Хмельницького. Луцьк і Хмельницький приїдуть сюди. Ігри будуть в Житомирі. Наскільки я розумію, у них ніде грати. А у нас з цим начебто, слава Богу, все добре», – додає Сергій Шищенко.

  На Житомирщині взяли під варту двох підозрюваних у серійних крадіжках

Тренер житомирського футбольного клубу зазначив, що для тренерів розпочинати тренування після зимових перерв завжди складно.

«По моделях дуже важко судити, тому що в Чемпіонаті може бути одна модель, а на зборах тренера можуть перебудовуватися. По моделях гри визначати дуже важко команди (в міжсезоння, – ред.), Тому ми шукаємо тих, хто хоче зіграти, у кого є можливість. У перший збір буде два спаринги. На другий збір у нас поки немає жодного суперника. Поки не знаю з ким ми домовимося. Є проблема в тому, що деякі команди в турнірах беруть участь. Будемо готуватися. Хто зможе, з тими гратимемо», – розповів тренер «Полісся».

Житомирські футболісти проведуть два збори у Житомирі, а третій проведуть у Туреччині.

«Ось такий поки двотижневий цикл буде насичений. Згодом ми трохи відпочинемо, потому знову зберемося в Житомирі на другий збір. А на третій вже поїдемо в Туреччину», – каже головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.