Житомирський “Полісся” вийшов з зимової паузи

Житомирський "Полісся" вийшов з зимової паузи

Житомирський “Полісся” вийшов з зимової паузи

Сьогодні, 14:19

Житомирський футбольний клуб «Полісся» вчора, 20 січня, провів своє перше тренування у поточному році.

«Я думаю, що всі в хорошому настрої, тому що вже, напевно, багато хто втомився відпочивати. У нас була хороша, досить велика відпустка і, я думаю, хлопці скучили за тренуваннями, за футболом. Тому всі в гарному настрої. До нас приєдналися новачки: Глагола і Терехов, є ще хлопці на перегляді. В процесі зборів ми визначимося ще хто залишиться в команді, хто може поповнить команду. Будемо готуватися поки в одноразовому тренувальному режимі. 4 дні у нас будуть одноразові тренування. Буде ще медобстеження. Хлопці будуть більше працювати з м’ячем. Все буде через м’яч, тому що вони проробили гарну роботу у відпустці. Їм давали домашнє завдання, можна так сказати», – каже головний тренер житомирського «Полісся» Сергій Шищенко.

На перший тренувальний збір заплановано два матчі. Проходитимуть вони у Житомирі на стадіоні «Спартак Арена».

«Вже з 24 січня будуть дворазові тренування і 30 січня у нас вже перша гра з «Волинню». І другого лютого з «Поділлям» з Хмельницького. Луцьк і Хмельницький приїдуть сюди. Ігри будуть в Житомирі. Наскільки я розумію, у них ніде грати. А у нас з цим начебто, слава Богу, все добре», – додає Сергій Шищенко.

  ВОЗ: Вакцина от коронавируса для всего населения Земли будет стоить 100 млрд долларов

Тренер житомирського футбольного клубу зазначив, що для тренерів розпочинати тренування після зимових перерв завжди складно.

«По моделях дуже важко судити, тому що в Чемпіонаті може бути одна модель, а на зборах тренера можуть перебудовуватися. По моделях гри визначати дуже важко команди (в міжсезоння, – ред.), Тому ми шукаємо тих, хто хоче зіграти, у кого є можливість. У перший збір буде два спаринги. На другий збір у нас поки немає жодного суперника. Поки не знаю з ким ми домовимося. Є проблема в тому, що деякі команди в турнірах беруть участь. Будемо готуватися. Хто зможе, з тими гратимемо», – розповів тренер «Полісся».

Житомирські футболісти проведуть два збори у Житомирі, а третій проведуть у Туреччині.

«Ось такий поки двотижневий цикл буде насичений. Згодом ми трохи відпочинемо, потому знову зберемося в Житомирі на другий збір. А на третій вже поїдемо в Туреччину», – каже головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.