Керівник Малинського відділення усунутий з посади, – поліція

Керівник Малинського відділення усунутий з посади, - поліція

Керівник Малинського відділення усунутий з посади, – поліція

Сьогодні, 11:29

Працівники групи реагування відсторонені від виконання службових обов’язків до завершення перевірки та прийняття кінцевого рішення. Матеріали розслідування будуть скеровані до територіального управління ДБР.

Про це інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області

20 січня за повідомленням у соцмережі про ймовірні неправомірні дії поліцейських неподалік с. Маклаївки у Малинському районі було призначено службове розслідування. На цей час у діях поліцейських Малинського відділення встановлено низку порушень. Відтак 21 січня відповідним наказом начальника ГУНП керівник підрозділу усунутий із посади, працівники групи реагування відсторонені від виконання службових обов’язків до завершення перевірки та прийняття кінцевого рішення.

Працівники інспекції з особового складу УКЗ ГУНП продовжують розслідування. За його результатами прийматиметься рішення щодо подальшого проходження служби працівниками, притягнення керівників до дисциплінарної відповідальності, а також усі матеріали будуть скеровані до Територіального управління Державного бюро розслідувань.

Позиція керівництва Головного управління принципова – об’єктивно розібратись у ситуації та притягнути винних до відповідальності згідно із законом.

  У селі Житомирської області діти розмалювали автобусну зупинку. ФОТО