На Житомирщині судитимуть злочинців, які постачали наркотики ув’язненим

На Житомирщині судитимуть злочинців, які постачали наркотики ув'язненим

На Житомирщині судитимуть злочинців, які постачали наркотики ув’язненим

Сьогодні, 10:52

Житомирською обласною прокуратурою, у межах процесуального керівництва, 19.01.2021 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, зберігання, пересилання та збуту наркотичних засобів у місцях позбавлення волі, скоєного організованою злочинною групою у складі чотирьох осіб (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч.ч. 1, 2 ст. 309 КК України).

Установлено, що у січні 2020 року 35-річний засуджений за умисне вбивство, відбуваючи покарання у ДУ «Покровська виправна колонія № 17» на території Харківської області, з метою отримання незаконного прибутку, налагодив злочинну схему придбання та збуту наркотичного засобу – метадону- ув’язненим цієї установи виконання покарань.

Для реалізації свого злочинного задуму наркодилер створив та очолив організовану групу, залучивши до її складу свою знайому жительку міста Коростеня та двох раніше судимих осіб.

Кожний з учасників виконував окрему роль: коростенка займалася придбанням наркотичних засобів, її напарники – збували «товар» у місця позбавлення волі, надсилаючи із міста Житомира пакети через поштові відправлення.
Організована група у складі чотирьох осіб займалася протиправною діяльністю з лютого по травень 2020 року.

  Індекс маси тіла жителів Житомирської області, - статистика

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено у фігурантів близько 45 грамів особливо небезпечного наркотичного засобу – метадону.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводило Головне управління Нацполіції в області, оперативний супровід забезпечував ВБКОЗ УСБУ в області.

Як повідомлялося раніше, правоохоронцями викрито і припинено протиправну діяльність ще однієї організованої злочинної групи та повідомлено про підозру у придбанні і збуті наркотичних засобів в іншій виправній колонії.