У Кабміні підпишуть Меморандум щодо тарифів

У Кабміні підпишуть Меморандум щодо тарифів

У Кабміні підпишуть Меморандум щодо тарифів

Сьогодні, 09:29

Учасники засідання в Кабміні прийшли до трьох угод, зокрема, про те, що тарифи на тепло в цьому опалювальному сезоні піднімати не будуть.

У середу, 20 січня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів нараду з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання. Під час зустрічі прем’єр доручив підготувати проект Меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання питань у сфері опалення та гарячої води, повідомляє прес-служба Кабміну.

На нараді були присутні члени Асоціації міст України під головуванням Віталія Кличка, мери низки міст, профільні міністри, представники Офісу президента, керівництво НКРЕКП, Нафтогазу і нардепи.

“Усі гілки влади об’єдналися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ми цінуємо, що спільне рішення з главами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення і гарячу воду для українців”, – зазначив Шмигаль.

Учасники зустрічі домовилися виробити проект спільного Меморандуму, який регламентуватиме такі домовленості:

Тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.
Проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК Нафтогаз, що утворилася через різницю між виручкою ТКЕ і тарифною виручкою (так звана “різниця в тарифах”).
Теплокомуненерго зможуть укладати річні договори з НАК Нафтогаз за вигідною ціною.

  Как найти работу в IT компании?

Шмигаль, за підсумками наради, дав доручення міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову, т.в.о. міністра енергетики Юрію Вітренкові, главі НКРЕКП Валерію Тарасюку, голові правління НАК Нафтогаз Андрію Коболєву підготувати і подати в Кабінет Міністрів проект Меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні до 25 січня.