Хто “замовив” Миколу Суслика?

Хто "замовив" Миколу Суслика?

Хто “замовив” Миколу Суслика?

Сьогодні, 09:47

У житомирському медичному та білямедичному середовищах справедливо вважали, що час перебування Миколи Суслика на чолі управління здоров’я Житомирської облдержадміністрації на багато затягнувся.

Хто "замовив" Миколу Суслика?

Адже сам Суслик – яскрава “спадщина” клану Зубка-Рабіновича. А його посада дуже “хлібна”.

Але хтось заспокоював усіх бажаючих зміни обласного міністра здоров’я казковим поясненням, ніби батьки Суслика та батьки Бунечка, голови облдержадміністрації, – старі добрі друзі.

Спритний Суслик знайшов підхід до Бунечка і тепер вони друзі-нерозлий вода. Якщо Микола Петрович і піде, то тільки на теж дуже хлібну посаду шефа Житомирського перинатального центру, стане таким собі новим “вайсбергом”.

Кажуть, що ніби ці чутки запускав сам Суслик. Хто його знає…

Вчора, пізно ввечері, як сніг посеред літа, з’явилася інформація про арешт есбеушниками Миколи Суслика на хабарі. Житомиряни розповідають байки про якісь ганебні 400 доларів. Але то таке…

Головне питання – хто замовив Суслика. Адже у нас, якщо спецслужби чи поліція затримують якогось великого начальника, то усі знають – або не поділився, або хтось інший купив цю посаду.

  На Житомирщині знову знайшли старовинні монети. ФОТО

Щодо “не поділився”, то журналісти сайту Житомир-Онлайн одразу відкидають цю нікчемну версію, бо хоч Суслик і має славу дуже економної людини, але ж “економної”, а не придуркуватої.

Отже, залишається спроба “посадити” іншу, “свою” людину на посаду Суслика. До речі, ігри за подібним сценарієм відбулися і з попереднім керівником Управління охорони здоров’я – Олександром Торбасом. Той, кажуть, все зрозумів, не став опиратися і “спарашутував” на посаду шефа Центру вертербрології у колишньому “Лісовому березі”.

І ще одне, можливо, найважливіше, бо при нашій нестабільності тривалість перебування кожного чиновника на хлібній посаді – невелика. Треба встигнути і собі заробити, і з “батьками” розрахуватися.

Житомирські пліткарі оцінюють посаду начальника обласного управління охорони здоров’я як мінімум від пів мільйона до мільйона доларів. Особливо щедрі називають ще більшу цифру – 2-3 мільйони.

Але повернемося до основного, про що зараз говорять у кожній поліклініці, у кожній лікарні, кожен лікар, кожна медсестра і навіть кожна санітарка: хто замовник? Житомирським пліткарям та пліткаркам ліньки і фантазувати, і аналізувати, адже “хазяїн” області – колишній есбеушник Віталій Бунечко (отже, за чутками, і найбільший вигодонабувач з цієї операції). А Суслика на хабарі брали саме рідні і дружні Бунечкові есбеушники.

  Чиновників "Укрзалізниці" підозрюють у розкраданні 60 мільйонів гривень

До речі, знаючі житомиряни, розповідають, що сам Бунечко в офіс СБУ на Фещенка-Чопівського сам особисто пішечки ходить набагато частіше, ніж на прогулянки в парку з любим Жабокрицьким…

Є відома фраза “слідкуйте за руками”, а руки ці, тобто робочий інструмент, – есбеушні. А ви звернули увагу, хто перший викинув цю новину у світ? Правильно, Юра Мельник – прес секретар Бунечка… А тепер відгадайте з першого разу, хто був такий задоволений, що не дав есбеушникам попіаритись?

Сидір Ковпак чомусь вважає, що головне завдання в цій історії – усунути Суслика з посади, а не посадити його. Суслик все зрозуміє – і знову повториться попередня історія з Торбасом…

А тепер нове питання – хто стане новим начальником Управління охорони здоров’я?

Сидір Ковпак

Хто "замовив" Миколу Суслика?