Через “інновації” “Житомиртеплокомуненерго” пенсіонери страждають від холоду

Через "інновації" "Житомиртеплокомуненерго" пенсіонери страждають від холоду

Через “інновації” “Житомиртеплокомуненерго” пенсіонери страждають від холоду

Сьогодні, 14:53

До редакції сайту Zhitomir-Online звернулися пенсіонери Ігор та Галина Руднєви, що мешкають за адресою БОС 1/602. Подружжя повідомило, що у їх квартирі батареї ледь теплі, а температура в оселі коливається від 9 градусів тепла у холодний день до 15 градусів у теплий.

Причиною цього є нове електронне обладнення, яке “Житомиртеплокомуненерго” встановив у будинку.

“Батареї стали погано гріти одразу після того, як “Житомиртеплокомуненерго” встановив якесь електронне обладнання у першому під’їзді. Ми живемо у другому й усі наші сусіди теж скаржаться на ледь теплі батареї. А платити мусимо як за гарячі!”, – повідомляють пенсіонери.

Важливо зазначити, що мінімальною температурою у житлових приміщеннях встановлено 18 градусів за Цельсієм. Навіть у теплий день температура у квартирі Ігора та Галини не дотягує до цього мінімуму!

“Ми зверталися до “Житомиртеплокомуненерго”, але безрезультатно. Дзвонили в “ДомКом”, там сказали, що вони навіть права не мають туди втручатись”, – додають пенсіонери.

  Два известных футболиста загремели в тюрьму из-за секс-скандала

Що ж за “інноваційне електронне обладнання” встановило у будинку “Житомиртеплокомуненерго”? Чому житомиряни мають платити баснословні гроші за опалення й при цьому ходити вдома у куртках? Й чому навіть після звернення мешканців комунальне підприємство ніяк не вирішує проблему?

Через "інновації" "Житомиртеплокомуненерго" пенсіонери страждають від холоду

Джерело статті: Житомир-Онлайн