Житомирський обласний бюджет отримає понад 28 млн грн на лікування діабетиків

Житомирський обласний бюджет отримає понад 28 млн грн на лікування діабетиків

Житомирський обласний бюджет отримає понад 28 млн грн на лікування діабетиків

Сьогодні, 14:42

Кабінет міністрів України розподілив субвенцію місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я у 2021 році. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«У разі потреби вжити заходів до планування та здійснення з місцевих бюджетів починаючи з 1 січня 2021 р. оплати поточних видатків закладів охорони здоров’я, які не уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров’я. Здійснити у разі потреби розподіл видатків на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць відповідної області. Здійснити протягом двох днів розподіл видатків на підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які зазначені в додатку 10 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” та додатку 10 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” і станом на 1 січня 2021 р. перебувають у процесі передачі, між обласним бюджетом та відповідними бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області з метою недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам таких закладів та нарахувань на неї», – зазначено у публікації.

  5 травня 2021 - яке сьогодні свято, чим день увійшов в історію, прикмети та заборони

Обласний бюджет Житомирської області отримає 97 млн 953,3 тис. грн. 28 млн 054,7 тис. грн з цих грошей підуть на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином.

888,5 тис. грн будуть витрачені на проведення судово-психіатричної експертизи, а ще 3 млн 273,1 тис. грн підуть на центри громадського здоров’я.