Неймовірна історія: як житомирський лікар “обламав” професійних домушників

Неймовірна історія: як житомирський лікар "обламав" професійних домушників

Неймовірна історія: як житомирський лікар “обламав” професійних домушників

Сьогодні, 15:52

У Житомирі ходили різні байки – чи то правдиві, чи то міфічні – про казкове багатство відомого лікаря – великого друга усіх породіль.

Ясна річ, квартира лікаря стала об’єктом інтересу житомирських професійних “домушників”. Хлопчики уже потирали руки, уявляючи як із його сейфів виймають мільйони доларів, євро, золото та діаманти.

“Домушники” підійшли професійно. Вони знайшли жінку-прислугу, яка працювала на лікаря та місяць її “опрацьовували”. Журналісти сайту Житомир-онлайн не знають, що там було: відомо лише, що вона вигулювала собачку і агенти домушників “приклеїлись” до жінки. Що було далі, горілка, коньяк чи походи в кіно, нам не вдалося дізнатися.

А ось агенти “домушників”, на відміну від журналістів, виявилися набагато спритнішими. Вони ніби довели жінку до непритомного стану і з ключа квартири зробили зліпок.

Але їх чекав жорстокий облом. Замок виявився із ртуттю. І зліпком його відчинити не вдалося. Кажуть, що лікар купив цей замок ще за 30 тисяч старих гривень.

  На Житомирщині троє чоловіків у балаклавах пограбували 57-річного жителя Рівненщини. ФОТО

Взагалі, “робота” житомирських домушників з цією злощасною квартирою перепльовувала голівудські фільми про суперпограбунки. По перше, сама квартира зводила з розуму злодіїв. Вони знали, що в одній із кімнат господар зробив басейн (і це на сьомому поверсі багатоповерхівки!)… Але хазяїн виявився надзвичайно розумним, обережним та застережливим. Він ще й зробив подарунок у всьому підїздові свого будинку, поставивши там страшенно дорогі двері. І лікар виявився молодцем – поєдинок із злодіями він повністю виграв.

Зараз наш герой поїхав в Америку до сина. Можливо, цього чудового дня він у каліфорнійському Лос-Анжелосі, розповідає цю неймовірну історію голівудському сценаристові. І десь скоро ми зможемо в кінотеатрі “Україна” про це все подивитися кіно “на реальних подіях” на великому екрані…

Неймовірна історія: як житомирський лікар "обламав" професійних домушників