Або Зеленський прибере касові апарати, або ФОПи приберуть Зеленського

Або Зеленський прибере касові апарати, або ФОПи приберуть Зеленського

Або Зеленський прибере касові апарати, або ФОПи приберуть Зеленського

Сьогодні, 19:31

Сьогодні у Києві проходила всеукраїнська акція протестів “SaveФОП”, у якій взяли участь близько 15 тисяч людей з усієї України. Відомий житомирський журналіст Сергій Форест брав участь у мітингу разом із групою підприємців з Житомирщини.

Або Зеленський прибере касові апарати, або ФОПи приберуть Зеленського

Редакції сайту Zhitomir-Online Сергій розповів про свої враження від акції протесту, на якій він знаходився з самого ранку. Він вважає, що лідерам “SaveФОП” потрібно звернути увагу на деякі організаційні моменти у подальших мітингах.

“Враження від мітингу в мене та багатьох людей скоріше негативні. Чому? Бо дуже складний маршрут ходи був: від Майдану до Конституційного суду, потім до представництва ЄС, потім до американського посольства. Це біля 15 кілометрів. Люди дуже втомилися”, – каже Сергій Форест.

Журналіст додав, що під кінець ходи одній жінці навіть стало зле. А правоохоронці, що були поруч, навіть не спробували надати першу допомогу.

“Біля американського посольства жінка втратила свідомість. Більш того, я підхожу до поліцейських, питаю в них, чи є в них аптечка, а вони відповідають: “Там швидка має бути”. Уявляєте? Така реакція у нашої поліції!”, – додає Сергій.

  Работа за границей: особенности поиска

Сергій Форест вважає, що влада ФОПів не чує, а тому підприємці та організатори протестів мають бути більш рішучими.

“Протестуючі мають бути більш цілеспрямовані по відношенню до влади. Якщо влада не хоче йти на поступки, то наші дії мають бути більш рішучі! Це й палатки, й через огорожу прориватись треба було, коли виходило 50 тисяч людей. А зараз вийшло лише 12-15 тисяч й поліція одразу забрала автомобіль з гучномовцем. Ну а якщо планується така велика хода, то організатори мають забезпечити якимись автомобілями позаду, якимись лікарями, бо дуже велика дистанція. Показник, що жінка втратила свідомість. Навіть я, людина, яка все життя займається спортом – втомився, мені було важко пройти 15 кілометрів. А на мітингу було багато жінок у віці 60 років й старші. Коли така кількість людей, потрібно забезпечити їх усіма умовами”, – зазначив Сергій.

Сергій Форест примітив, що на мітингу було дуже багато правоохоронців, а особливо багато їх було біля американського посольства.

  На День Незалежності відбудеться онлайн-марафон

“Дуже багато було правоохоронців з Національної гвардії біля американського посольства. Вони що там, думали, що Доротич буде американське посольство штурмом брать чи шо?”, – каже журналіст.

Ну думку Сергія, що сьогодняшній мітинг хоч й мав організаційні недоліки, але все ж є корисним для українців.

“Влада повинна зрозуміти, що народ – це народ. Не стадо, яким можна легко керувати, якому можна постійно підвищувати тарифи й далі спокійно корупцією займатись. Дайте вже малому та середньому бізнесу дихати вільно! Мітинги йдуть на користь, бо це ж дратує владу: коли йде по місту 15 тисяч людей, люди з вікон виглядають, фотографують, викладають це у соц. мережі, а ввечері про мітинг вже весь Київ знає. Й під час мітингів гуртуються люди, це теж важливо. Як би там не було, це впливає на свідомість людей. Цей мітинг при усіх недоліках все ж має позитивний характер, це крок вперед. Невеликий, але крок до демократії”, – заявив Сергій Форест.

  Чи потрібна друга доза вакцини тим, хто вже перехворів COVID-19. Пояснили у МОЗ

Дата наступної акції протесту підприємців поки обговорюється.

Джерело статті: Житомир-Онлайн