У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

Сьогодні, 12:21

У першу чергу щеплення отримають люди з критичним ризиком інфікування і ті, хто виконує критичні функції.

На першому етапі COVID-вакцинації в Україні зроблять щеплення 367 491 людині. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в п’ятницю, 29 січня.

“На першому етапі вакцинують людей з критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби і тих, хто виконує критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. Перший етап передбачає доступ до вакцин, загальна кількість людей, яким ми будемо робити вакцинацію, – 367491 особа. Ці всі люди у нас повністю верифіковані”, – сказав Степанов.

За словами міністра, вакцинують працівників мобільних бригад із вакцинації, медичних працівників, лікарів, середній медперсонал, який працює в установах охорони здоров’я, що надають допомогу під час коронавірусу. Також вакцину отримають всі працівники лабораторій, які проводять дослідження на виявлення коронавірусу, працівники екстреної медичної допомоги, люди, які перебувають в спеціалізованих установах, працівники цих установ, а також військовослужбовці.

  На Житомирщині за час карантину коронавірус виявили у 3 військових, ще 4 підозри перевіряють

Також міністр запевнив, що вакцинація в Україні почнеться вже в лютому, як і планувалося. Вона буде відбуватися виключно безпечними вакцинами, які будуть зареєстровані в Україні і які пройшли всі стадії клінічних випробувань.