Доктор назвала рідкі симптоми, за якими може ховатися COVID-19

Доктор назвала рідкі симптоми, за якими може ховатися COVID-19

Доктор назвала рідкі симптоми, за якими може ховатися COVID-19

Вчора, 13:14

Коронавірус у людини може протікати по-різному, а значить мати і нехарактерні симптоми. Як інфекція проявиться в організмі, буде залежати від імунітету людини та дози збудника.

Про це розповіла ТСН сімейна лікар Дарницького району Києва Олена.

За словами лікаря, найбільш поширеними симптомами коронавірусу є сильна загальна слабкість, головний біль, болі в м’язах і суглобах, втрата нюху і смаку. А ось нетиповими ознаками можуть бути блювота, діарея, нудота.

“Також це температура, кашель, високий тиск, задуха. Серед менш поширених симптомів коронавірусу можна виділити нудоту, блювоту, діарею (COVID-19 в цьому випадку протікає як “кишковий грип”). Також коронавірус може ховатися за кон’юнктивітом і болем в очах. Запідозрити у пацієнта COVID-19 можна і за високим пульсом, що досить часто є проявом нового вірусу”, – розповіла сімейний лікар.

А от біль у горлі або нежить не є ключовими для діагностування COVID-19, хоча можуть бути й при інфекції. За словами медика, багато вірусів проявляються у вигляді закладеності носа і болю в горлі.

  Господа хорошие, вы режете курочку, которая сама скоро возьмется за нож, – Гарик Корогодский прокомментировал принятие "антиахметовского" закона