Власники магазину, де охоронці побили житомирянина, прокоментували інцидент

Власники магазину, де охоронці побили житомирянина, прокоментували інцидент

Власники магазину, де охоронці побили житомирянина, прокоментували інцидент

Сьогодні, 16:19

30 січня у Житомирі в магазині “EVA”, що на пл. Перемоги, двоє охоронців побили чоловіка та силоміць виштовхали його з приміщення магазину. Відео інциденту потрапило у соціальні мережі.

На наступний день поліція та прокуратура Житомирської області повідомили, що за фактом побиття чоловіка відкрито кримінальне провадження.

Компанія “РУШ”, яка володіє лінією магазинів “EVA”, зробила офіційну заяву:

“30 січня до одного з магазинів EVA у Житомирі завітав відвідувач, віком приблизно 40 років, який поводився не зовсім адекватно – користувався товарами магазину безоплатно і на власний розсуд, зокрема розпочав використовувати балончики із дезодорантами для власних потреб, була спроба поцупити манікюрне приладдя.

Щоб запобігти безладу та крадіжці в магазині, продавчиня зробила громадянину зауваження, а коли це не зупинило його, то відповідно до інструкції викликала охоронну фірму, передавши потенційного зловмисника у руки охоронців.

При цьому звертаємо увагу на те, що персонал магазину EVA не провокував і не чинив жодних протиправних дій, які могли б призвести до конфлікту між охоронцями і громадянином.

  На Житомирщині затримали чоловіка, який поцілив у дитину з вогнепальної зброї. ФОТО. ВІДЕО

Також варто зазначити, що охоронці, які брали участь у конфлікті з громадянином, не є охоронцями EVA і не є співробітниками компанії «РУШ». Вони є працівниками охоронної фірми «Венбест», яка надавала послуги з охорони магазинів мережі.

Керівництво компанії «РУШ» (Лінія магазинів EVA) рішуче засуджує протиправні та насильницькі дії співробітників охоронної фірми «Венбест» по відношенню до відвідувача магазину та розглядає питання щодо розірвання договору з цією охоронною фірмою”, – зазначили у компанії “РУШ”.