За тиждень в Житомирській області погіршилась статистика захворюваності на Covid, – ОДА

За тиждень в Житомирській області погіршилась статистика захворюваності на Covid, - ОДА

За тиждень в Житомирській області погіршилась статистика захворюваності на Covid, – ОДА

Сьогодні, 14:08

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 44635 осіб, з яких 102 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 1 лютого, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступника голови ОДА Віктора Градівського та начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергія Березовського.

Протягом минулого тижня у порівнянні з попереднім періодом, на жаль, статистика захворювання на COVID-19 погіршилася – коронавірусну інфекцію виявили у 1042 жителів Житомирщини. Одужало 1325 осіб. Ще раз закликаю дотримуватися всіх правил карантинних обмежень, адже коронавірус у повній мірі ще не відступив”, — наголосив Віктор Градівський.

Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський поінформував, що станом на 1 лютого у лікарнях Житомирської області пацієнтами, хворими на COVID-19, зайнято 23,27% від загальної кількості ліжок.

  У Житомирі чоловік знущається над 83-річною матір'ю та погрожує їй вбивством

Так, у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2525 ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 457 зайнято хворими на COVID-19 та 168 – пацієнтами з підозрою на COVID-19;

кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.