У Житомирі відбудеться відкриття освітньо-культурного простору “Гончаренко центр”

У Житомирі відбудеться відкриття освітньо-культурного простору "Гончаренко центр"

У Житомирі відбудеться відкриття освітньо-культурного простору “Гончаренко центр”

Сьогодні, 11:31

У Житомирі відбудеться відкриття освітньо-культурного простору “Гончаренко центр”. Церемонія відкриття відбудеться 2 лютого о 16:00 за адресою вул. Михайлівська, 12.

Серед гостей будуть присутні:

– Олексій Гончаренко (засновник “Гончаренко центрів”, народний депутат України 9-го скликання);
– Марія Донець (керівниця проекту Гончаренко центр);
– Ірина Ковальчук (начальник управління молоді і спорту);
– Людмила Зубко (депутат міської ради з “ЄС”).

Подія проходитиме у форматі world-café (world-café – процес спілкування з метою обміну знаннями, в ході якого групи людей обговорюють тему за кількома столиками), де кожен зможе висловити свою думку щодо освітніх, культурних і загальних процесів у своєму місті, поставити запитання та отримати на них відповідь.

“Гончаренко центр ставить собі за мету в співпраці з громадою міста виявити найактуальніші освітні та культурні проблеми Житомира і спільно знайти найефективніші шляхи вирішення проблем. Одне з головних завдань Гончаренко центру – надихнути і надати людям будь-якого віку можливість набути навички та отримати знання, що допоможуть їм покращити власне майбутнє. Для цього необхідні нові способи навчання та викладання, які ґрунтуються на дослідженнях і продемонстрували свою ефективність. Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської, курс фінансової грамотності, тренінг з профорієнтації для підлітків – усі освітні програми, які вже зараз можливо відвідати у Гончаренко центрі, базуються на сучасних методиках і викладатимуться досвідченими педагогами. Всі освітні програми центру – безкоштовні!”, – повідомляють у “Гончаренко центрі”.

  Ще майже 12 000 нових випадків коронавірусу виявили в Україні: на Житомирщині більше 700

“Мрія створити безкоштовні освітні простори з’явилася ще півтора роки тому, коли я побачив ефективність заснованого мною проекту по вивченню англійської “ВИ.МОВА”. Я зрозумів, що безкоштовні центри, де можна одержати якісну освіту, є вкрай необхідними саме зараз. Особливо гостро потреба в додатковому освітньому майданчику відчувається у районних центрах і невеликих містах. Я впевнений: чим більше людей здобудуть якісну та сучасну освіту, зокрема засвоять англійську, тим кращу кар’єру вони зроблять, тим вищим буде їхній шанс на гідне життя. Це неодмінно прискорить рух України вперед”, – заявив Олексій Гончаренко.

“Відкриття Гончаренко центрів по Україні – це 500 дітей, яких безкоштовно підготують до ЗНО-2021 з англійської та української. Це + 500 українців, які заговорять англійською з нуля. Це 22 000 людей, які отримають доступ до якісних безкоштовних програм для розвитку своїх навичок та кращого майбутнього. І це, якщо рахувати лише тих відвідувачів, які пройдуть освітні програми у Гончаренко центрах тільки до цього літа…”, – додає керівниця проекту Марія Донець.

  У Житомирі групка людей під міською радою стояла з плакатами "Геть Нікітіна"