У Житомирі поліція поспілкувалася із старшокласниками трьох шкіл

У Житомирі поліція поспілкувалася із старшокласниками трьох шкіл

У Житомирі поліція поспілкувалася із старшокласниками трьох шкіл

Сьогодні, 11:28

31 січня у трьох навчальних закладах Житомира поліцейські провели зустрічі з старшокласниками. Темою розмов були найбільш поширені серед молоді правопорушення та їх наслідки. Також, відповідаючи на запитання школярів, поліцейські розповіли про можливості отримати фах правоохоронця.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

“Такі зустрічі є систематичними і проводяться ювенальними інспекторами у всіх навчальних закладах Житомира. Цього разу з учнями також зустрічались інспектори з кадрової роботи, які поінформували їх про навчальні заклади, що готують поліцейських”, – каже заступник начальника Житомирського районного управління поліції Володимир Богдан.

Спілкування з старшокласниками відбулось у загальноосвітній школі №21, міських гуманітарній гімназії №23 та ліцеї №25. Основну увагу поліцейські акцентували на старшокласниках, оскільки саме підлітки найбільш сприйнятливі до шкідливого впливу. Відтак ювенальні інспектори розповіли про заборону вживання неповнолітніми алкоголю та тютюнових виробів, а також про відповідальність як за адміністративні, так і кримінальні правопорушення.

У рамках профорієнтаційної роботи гості поінформували учнів про вимоги до поліцейських та можливості отримати відповідний фах у тих чи інших навчальних закладах системи МВС.

  Вакцинація від COVID та інших хвороб: інтервал можна скоротити до 14 днів

“Ці безпосередні спілкування допомагають налагодити контакт з школярами, почути їх проблеми, дізнатись про якісь, можливо, двозначні ситуації або й реальні порушення. Уже цього року ми склали майже півсотні протоколів відносно дорослих, які вчинили ті чи інші адмінправопорушення по відношенню до дітей: продали алкоголь чи цигарки, не забезпечили належний догляд за ними, втягли у пияцтво тощо”, – додав Володимир Богдан.

Але серед названого є й факти, коли батьки притягувались до відповідальності за вчинення дітьми тих чи інших правопорушень.