Таємне викрадення в різдвяну ніч у Житомирській області

Таємне викрадення в різдвяну ніч у Житомирській області

Таємне викрадення в різдвяну ніч у Житомирській області

Сьогодні, 16:57

Забрав, здав і забув, однак через рік про крадіжку чужого телефона таксисту нагадала поліція. Довелось розказати, як на минуле Різдво підвозив пасажира, у якого в салоні випав мобільний, і як замість повернути гаджет господарю викинув із нього сім-карту та здав у ломбард.

Про це 3 лютого інформує Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області.

“Бердичівський суд визнав 27-річного жителя району винним у таємному викраденні чужого майна і призначив йому два роки іспитового строку. Під час ухвалення вироку було враховано факт повного визнання вини, щире каяття, вжиття заходів із відшкодування шкоди та активне сприяння розкриттю злочину, з часу вчинення якого минуло більше двох років.

Обвинувачений повідомив, що ввечері 7 січня 2019 року виконував одне із своїх замовлень: підвозив пасажира із с. Бистрик до Бердичева. Коли той вийшов, помітив під переднім сидінням телефон, Ж його вимкнув, вийняв сім-карту, а під ранок здав до ломбарду. До такого кроку його тоді спонукали фінансові труднощі, зазначив чоловік. Коли ж через рік ним зацікавились правоохоронці, він не лише викупив телефон у вже нового власника, аби повернути його потерпілому, а й відшкодував останньому 5 тисяч гривень. І ще стільки ж (про що написав розписку) збирається віддати із наступної зарплати, хоча вартість украденого пристрою становить близько трьох тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні..

  На Житомирщині групі грабіжників оголосили про підозри. ФОТО

Під час ухвалення рішення суд врахував також позитивні характеристики обвинуваченого за місцем проживання та роботи, і те, що на час подій він не мав проблем із законом. Тому було зроблено висновок про можливість замінити призначені 4 роки реального ув’язнення на умовний 2-річний термін. Такого покарання, на думку суду, буде достатньо для того, аби чоловік виправився й не вчиняв нових правопорушень. Вирок іще не набрав законної сили.