Степанов назвав точну дату початку вакцинації від COVID-19

Степанов назвав точну дату початку вакцинації від COVID-19

Степанов назвав точну дату початку вакцинації від COVID-19

Сьогодні, 10:42

Вакцинація розпочнеться менш ніж через два тижні – з 15 лютого. Про коригування дати повідомлять додатково.

Вакцинація від коронавірусу почнеться в Україні 15 лютого. Про це в ефірі телеканалу Україна 24 заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“У нас нічого не змінюється, ми починаємо вакцинацію орієнтовно з 15 лютого, тобто це буде через понеділок, виходячи з тих даних, які у нас є на сьогоднішній день щодо поставок вакцин. Якщо у зв’язку з тими чи іншими обставинами буде змінюватися дата, умовно кажучи, не 15-те, а 16-те, то ми відразу будемо повідомляти. Як тільки ми отримаємо вакцину, ми відразу будемо починати процес вакцинації, не будемо втрачати час”, – повідомив він.

Також міністр додав, що влада планує закуповувати надлишки вакцин у інших країн.

“Ми працюємо над цим питанням з різними країнами і готові до такої співпраці, перш за все з Європейським Союзом. Ми надали всі наші можливості, ми готові викуповувати. Є деякі країни, з якими ми дійсно давно просунулися по покупці у них тих доз вакцин, які ними були законтрактовані. Але найшвидше, що може бути з постачанням таких вакцин, це не раніше кінця березня – початку квітня. Підписаного договору на сьогоднішній день немає”, – резюмував Степанов.

  МУЗІКА. Radu Sirbu - Осколки Сердца. ВІДЕО