Українцям розповіли, чи варто планувати відпустки на літо: є три сценарії

Українцям розповіли, чи варто планувати відпустки на літо: є три сценарії

Українцям розповіли, чи варто планувати відпустки на літо: є три сценарії

Сьогодні, 16:01

Чи безпечно зараз подорожувати Європою і чи доцільно планувати відпустку на весну-літо 2021 року з огляду на ще досі напружену ситуацію з коронавірусом у світі? Цим питанням все частіше задаються українці останнім часом.

Представники влади кажуть: сподіватися на те, що кудись все ж вдасться вибратися на відпочинок, можна. Але є три сценарії. І не всі вони аж надто оптимістичні. Деталі розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина у інтерв
Сценарій №1

Планування травневих або літніх відпусток може бути ускладнено через продовження жорстких локдаунів по всьому світу. В такому випадку ми звичайно будемо обмежені у виборі країн.

На сьогодні Державна авіаційна служба вже затвердила перелік країн для виїзду українців у літній сезон. Це природні туристичні напрямки, такі як:

Туреччина
Кіпр
Туніс
Чорногорія
Хорватія
Болгарія
Грузія
Албанія та інші.
Деякі з них країни ЄС.

  Недра почему-то стали не мои, а Коболева. Укрпошта не моя, а Смелянского

Сценарій №2

Другий сценарій полягає у тому, що може бути суттєве зниження рівня захворюваності в Україні, і це звичайно сприятиме відкриттю кордонів.

Сценарій №3

Він полягає в тому, що передумовою доступу до певної країни буде отримання вакцини.

“На той час, як я вже говорила, не буде дефіциту в доступі до вакцини. Це не буде проблемою, так само і в Україні”, – зауважила Стефанішина.