У Житомирі чоловік та жінка вкрали продуктів на понад 7000 гривень

У Житомирі чоловік та жінка вкрали продуктів на понад 7000 гривень

У Житомирі чоловік та жінка вкрали продуктів на понад 7000 гривень

Сьогодні, 12:36

Поліцейські Житомирського районного управління встановили особи жінки та чоловіка, які упродовж січня викрадали продукти та господарські товари з супермаркетів м. Житомира. Наразі за всіма фактами триває розслідування.

“До поліції звернулись представники адміністрації одного з супермаркетів міста з повідомленням про низку крадіжок майна. За словами заявників, під час перегляду записів камер відеонагляду, вони помітили жінку, яка систематично бере товари з полиць, ховає їх під одяг та виходить з торгівельного залу, не розрахувавшись. Оперативники встановили вказану особу – нею виявилася 47-річна житомирянка. Поліцейські з’ясували, що жінка таким чином ходила на закупи лише упродовж січня 6 разів і загальна сума неоплачених нею товарів склала близько 7 тисяч гривень. Тим же способом скористався і 29-річний житель обласного центра. Його закупи вартували супермаркету 500 гривень. Молодику вдалося пройти повз каси, не оплативши товар, а його відсутність персонал помітив пізніше. Дільничні офіцери поліції під час перегляду записів відеоспостереження упізнали чоловіка, оскільки раніше він неодноразово був судимий за майнові злочини”, – повідомляють поліцейські.

  У Житомирі вночі незнайомці порізали 21-річного хлопця

Наразі усі обставини правопорушень поліцейські встановлюють у рамках розпочатих за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України кримінальних проваджень. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, громадськими або виправними роботами, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.