Письменник з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Письменник з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Письменник з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Сьогодні, 15:08

За поданням Міжнародної академії літератури, мистецтва, комунікації при розгляді і затвердженні Незалежного журі з Німеччини і США удостоєні Інтернаціональної медалі імені Джека Лондона письменники з України, США, Росії, Франції, Ізраїлю.

Отримали таку відзнаку лише двоє представників України: Віктор Васильчук (Коростень, Житомирська область) та Богдан Сушинський (посмертно), (Одеса), пише сайт Коростень.today.

Письменник з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Про це Суспільному повідомила відповідальна секретарка Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Ярослава Гапонова.

За словами володаря медалі імені Джека Лондона письменника з Коростеня Віктора Васильчука, ця відзнака стала для нього приємною несподіванкою. Йому повідомили про нагороду 12 січня – у день народження американського письменника і громадського діяча Джека Лондона. Віктор Васильчук зазначив, що відчув радість ще й тому, що Джек Лондон є одним із його улюблених авторів, поряд із Ернестом Хемінгуеєм та Антуаном де Сент-Екзюпері:

“Крім того, у своїй книзі “Чорнобильські поневіряння Бучі” я не раз згадував твір Джека Лондона “Біле Ікло”. Тож ця медаль є для мене високою нагородою. Я дуже пишаюся”.

  Комаровський заявив, що користуватися мобільником в грозу можна. У ДСНС стверджують зворотне

Віктор Васильчук не знає, звідки організатори інтернаціональної відзнаки довідались про його творчість:

“Можливо, на вибір міжнародного журі вплинув той факт, що я п’ять років поспіль ставав володарем “Діамантового Дюка” в Міжародному українсько-німецькому багаторівневому конкурсі імені Дюка де Рішельє, деякі мої твори перекладені і надруковані англійською, французькою мовами. Крім того, я друкувався у канадському альманасі та білоруських виданнях”.

До того ж, незабаром побачить світ міжнародна антологія “Південне сонце –7”. У виданні серії книг “Письменники ХХІ століття. Діаманти слів” представлені твори поетів і прозаїків Франції, Америки, Таджикистану, Росії, Непалу, Німеччини, України. За традицією останній розділ завершується творами Віктора Васильчука , який є членом редколегії антології. Цього разу там з’явиться його оповідання “Останній бій знайденця”.