У Житомирі вода нагадуватиме ПИТНУ!

У Житомирі  вода  нагадуватиме ПИТНУ!

У Житомирі вода нагадуватиме ПИТНУ!

Сьогодні, 08:21

Символічно знамениті слова виголосив директор Житомирського водоканалу Андрій Нікітін. У репортажі однієї із житомирських телестудій, яка «висвітлювала» процес будівництва нової черги очисних споруд, директор «Житомирводоканалу» сказав пророчі слова «За рік (тобто – у 2022-му році) вода із кранів житомирян почне НАГАДУВАТИ ПИТНУ».

Що це значить і наскільки вода може НАГАДУВАТИ питну – сказати не береться ніхто. Але на головне запитання Андрій Нікітін поки що так і не відповів: чи можна буде ту воду, яка «нагадуватиме питну», вживати для приготування їжі?

Швидше за все, питання про постачання питної води для потреб житомирян вирішується в іншому напрямку. Сьогодні на всій території міста Житомира, як гриби після дощу, встановлюються кіоски по розливу води. «Тала вода», «Питна вода», «Джерельна вода» – такі вивіски зявилися сьогодні у багатьох кіосках міста Житомира і наразі вже близько 82-85% житомирян задовольняють свої потреби у питній воді саме за рахунок її купівлі.

  Сестра житомирянки Марини Поплавської запевняє, що керівництво "Дизель-шоу" не обговорило з нею доречність встановлення скульптури акторці

Стосовно реконструкції водоканалу, то тут питання стосується лише того, чи можна буде вже за рік хоча б користуватися водою для прання білизни.