До літа Україна отримає 10 мільйонів вакцин – Зеленський

До літа Україна отримає 10 мільйонів вакцин - Зеленський

До літа Україна отримає 10 мільйонів вакцин – Зеленський

Сьогодні, 14:13

У найближчі місяці планують вакцинувати від коронавірусу близько 5 мільйонів осіб, а протягом року – половину населення.

Україна отримає близько 10 мільйонів доз вакцин від коронавірусу до літа. Про це заявив на форумі Україна 30 у понеділок, 8 лютого, президент Володимир Зеленський.

“Я впевнений, до літа ми матимемо десь 10 млн вакцин. Поставлена ​​задача: де є вакцини – ми беремо вакцини. Я знаю, що європейські країни перевіряють, скільки людей у ​​них готові вакцинуватися, і роблять графік. Я попросив Михайла Федорова разом з Максимом Степановим ще в листопаді підготувати велику платформу, щоб люди мали можливість записуватися”– сказав Зеленський.

За його словами, такий графік буде підготовлений до першої масової вакцинації, платформа буде приєднана до Дії.

“Я думаю, що ми отримаємо більше мільйона (вакцин, – ред.) у лютому”, – додав він.

Також Зеленський розповів, що, згідно з дорожньою картою, протягом 21-го і початку 22-го року мають вакцинувати не менше половини населення України.

  За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 17 летальних випадків від коронавірусу

“Ми домовилися про постачання в Україну вакцин від компаній Pfizer, Sinovak, AstraZeneca і Novavaх. Перший етап вакцинації почнеться вже в цьому місяці, вакцину отримають наші медики, військові і нацгвардійці”, – констатував президент.