Житомирська область отримає чверть мільярда на утримання закладів освіти та охорони здоров’я

Житомирська область отримає чверть мільярда на утримання закладів освіти та охорони здоров'я

Житомирська область отримає чверть мільярда на утримання закладів освіти та охорони здоров’я

Сьогодні, 16:18

Уряд підтримав проект розпорядження «Про погодження розподілу додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами у 2021 році».

У розпорядженні також зазначено, для Житомирської області дотація на 2021 рік становитиме 224 млн 980 тис. грн.

112 млн 490,4 тис. грн з цих грошей отримає обласний бюджет, а бюджет Житомирської міської територіальної громади отримає ще 16 млн 574,5 тис. грн.

«Даний документ розроблено з метою забезпечення виконання норм частини п’ятої статті 103-6 Бюджетного кодексу України. Зокрема, згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в обсязі 5 900,0 млн грн, яка розподілена між обласними бюджетами. З метою забезпечення виконання цієї норми Кодексу проектом розпорядження передбачається погодити розподіл додаткової дотації, здійснений обласними державними адміністраціями у визначеному ними порядку, між місцевими бюджетами відповідної області», – повідомили у Міністерстві фінансів.

  Тарифный геноцид украинцев, который инициировал и которым руководит лично Зеленский, продолжается…