Слуги народа: “Бунечко, подлый трус, уходи!”

Слуги народа: "Бунечко, подлый трус, уходи!"

Слуги народа: “Бунечко, подлый трус, уходи!”

Сьогодні, 12:08

Сьогодні головна тема розмов житомирського політикума – чутки про “жорсткий наїзд” депутатів ВРУ від Житомирщини (п’ятеро з них – “слуги народу”) на голову житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка.

Слуги народа: "Бунечко, подлый трус, уходи!"

Віталій Бунечко

Це має відбутися трохи пізніше сьогодні в кабінеті голови облдержадміністрації.

Суть “наїзду” – змусити колишнього підполковника СБУ Віталія Бунечка добровільно подати у відставку, бо “не справляється з роботою”.Якщо чесно, то так. Але хто справляється – Шмигаль? Зеленський?

Житомиряни називають різні версії мотивації цих подій. Хтось каже, ніби це все організовує Разумков. Але журналісти сайту Житомир-онлайн в цю байку не вірять.

Більш реальною може виявитися версія, що за цим нападом стоїть “зелений хазяїн” житомирської області Геннадій Буткевич.

Буткевич провів успішні останні місцеві вибори і тепер повністю контролює обласну раду. У його “політичній” кишені техенько лежать і не висмикуються всілякі слуги народу і представники “Нашого краю”,”Батьківщини”. Для повного щастя не вистачає тільки свого голови облдержадміністрації.

Слуги народа: "Бунечко, подлый трус, уходи!"
  Погода в Україні 15 листопада

Геннадій Буткевич

Сайт Житомир-онлайн прогнозує, що рано чи пізно це трапиться. Житомиряни втомилися від чужинців, які толком не знають ні області, ні людей. Тому і результати у них – ніякі.

На чолі області має бути місцевий, який знає тут все і всіх, який зможе більш ефективно працювати на київський режим та Зеленського особисто. А реальним представником в нашій області є Геннадій Буткевич…