Тарифи на тепло і гарячу воду залишаться колишніми

Тарифи на тепло і гарячу воду залишаться колишніми

Тарифи на тепло і гарячу воду залишаться колишніми

Сьогодні, 12:25

До кінця опалювального сезону-2020/2021 українці отримуватимуть опалення безперебійно. При цьому вартість послуг не зростатиме.

Тарифи в Україні в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть. Відповідний Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у поставках тепла і гарячої води був підписаний Кабміном, мерами українських міст, представниками Нафтогазу і НКРЕКП, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Це забезпечить стале проходження цього опалювального сезону і підготовку до наступного”, – наголошується в ОП.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років жителі України будуть отримувати опалення безперебійно. При цьому вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води в багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримають газ для виробництва тепла та постачання його в будинки громадян протягом всього опалювального періоду. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

  У ВООЗ назвали можливу причину появи COVID

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не ляже на органи місцевого самоврядування.

Від міських голів Меморандум підписали мер Житомира Сергій Сухомлин, голова Києва Віталій Кличко, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Бучі Анатолій Федорук. За допомогою відеозв’язку в заході взяли участь мер Дніпра Борис Філатов, голова Львова Андрій Садовий та мер Маріуполя Вадим Бойченко.