Для житомирян знизять тариф на тепло

Для житомирян знизять тариф на тепло

Для житомирян знизять тариф на тепло

Сьогодні, 14:09

Рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з централізованого опалення для потреб населення було прийнято сьогодні, 10 лютого, під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської ради.

Такі зміни зумовлені Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України, який було підписано 09 лютого.

«Задача цього Меморандуму зафіксувати ціну на газ на такому рівні, який Кабмін встановив для населення і не допустити зростання тарифів населення до кінця опалювального сезону, – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.- Також Уряд взяв на себе зобов’язання зафіксувати ціну 6990 гривень з ПДВ за тисячу кубометрів газу для підприємств теплокомуненерго і розробити нормативні документи для того, щоб компенсувати містам різницю в тарифах».

«Якби цей меморандум не було підписано, ми б були вимушені закласти в ціну платіжки нову ціну на газ 8946,73 грн з ПДФ, і тариф зріс би ще на 10,8%», – додав міський голова.

  У Малинському районі хочуть відремонтувати будівлю школи за 12 мільйонів

Очільник міської громади зауважив, що сьогодні у тариф, затверджений виконавчим комітетом міської ради, було закладено ціну 6990 грн з ПДВ за тисячу кубометрів газу замість попередньої вартості енергоносія 7472,71 грн. Таким чином, згідно з прийнятим рішенням тариф на теплопостачання для житомирських споживачів знизиться приблизно на 3,7 %.