Через неприбрані вулиці керівника комунального підприємства у Коростені пообіцяли посадити в сугроб снігу. ВІДЕО

Через неприбрані вулиці керівника комунального підприємства у Коростені пообіцяли посадити в сугроб снігу. ВІДЕО

Сьогодні, 09:22

У Коростені представники громадської організації «Молодь Північного Краю» та Політичної Партії «Братство» пообіцяли посадити в сугроб снігу керівника комунального підприємства “КВГП” Леоніда Якубовського, якщо у місті не зміниться ситуація з прибиранням вулиць.

Відео прямого ефіру на своїй сторінці у Фейсбук розмістила спільнота “БРАТСТВО.Коростень”. – пише Коростень.today.

Сьогодні громадські діячі з ГО «Молодь Північного Краю» та Політичної Партії «Братство» мала розмову з директором Комунального Підприємства КВГП м. Коростеня – Якубовським Л.П., щодо ситуація яка виникла в місті через сніг. Здавалося, що такі досвідчені управлінці і господарі до всього готові, а на справі все виявилось достатньо повільно і неефективно.

На питання громадян відповів Якубовський Леонід Павлович, що є керівником КП. Досить інтенсивна розмова виникла саме на сесії районної ради де і знайшли Леоніда Павловича громадські діячі та вручили йому лопату, щоб він власним прикладом показав, як прочищати дорогу власними зусиллями. Але відповіді громадським активістам не сподобались, тому вони пообіцяли посадити самого керівника в сугроб снігу, якщо він не вирішить проблему”, – йдеться у дописі Фейсбук спільноти “Youth Media Korosten”

  На Житомирщині ЗНО з української мови прийшли здавати 74% зареєстрованих абітурієнтів