“Житомиргаз” відключатиме газопостачання споживачам, які не мають лічильника

"Житомиргаз" відключатиме газопостачання споживачам, які не мають лічильника

“Житомиргаз” відключатиме газопостачання споживачам, які не мають лічильника

Сьогодні, 15:13

«Житомиргаз» попередив, що у кінці опалювального сезону буде припинено газопостачання для тих, в кого немає індивідуального чи загальнобудинкового лічильника.

«АТ «Житомиргаз» звертається до усіх споживачів, котрі не мають жодного приладу обліку газу – подайте заяву на безкоштовне встановлення лічильника», – повідомляють у “Житомиргазі”.

Безкоштовно встанвоити лічильника можуть мешканці багатоквартирних будинків, у яких дома встановлені газова плита або газова плита та колонка.

«Для цього можна подати заяву до Клієнтського простору 104.ua за місцем проживання, або зробити заявку за контактним номером (0412) 55 80 04, (067) 33 38 104. Для подачі заяви у центрі обслуговування клієнтів споживач повинен мати при собі документ, що посвідчує особу. Залишилися запитання – телефонуйте: (0412) 55 80 04, (067) 33 38 104, щоденно з 8:00 до 20:00», – додають у “Житомиргазі”.

Якщо у споживача не буде загальнобудинкового або індивідуального лічильника, газопостачання буде обмежено після завершення опалювального сезону.

  Що зміцнить судини?

«Норма закону дозволяє припиняти газопостачання з 01.01.2021 року, втім, АТ «Житомиргаз» у період опалювального сезону припинення газопостачання не проводитиме. Оскільки зима видалася досить морозною, підприємство йде на зустріч своїм споживачам. Тож, аби уникнути відключення від газопостачання, радимо не зволікати і скоріше оформити заяву на безкоштовне встановлення газового лічильника», – заявляють у “Житомиргазі”.