Бердичівлянин отримав 5 діб арешту за невиконання суспільно корисних робіт

Бердичівлянин отримав 5 діб арешту за невиконання суспільно корисних робіт

Бердичівлянин отримав 5 діб арешту за невиконання суспільно корисних робіт

Сьогодні, 14:22

Що буде, якщо ухилятися від призначених судом суспільно корисних робіт? Буде адміністративний арешт – і в цьому нещодавно мав змогу переконатися 40-річний бердичівлянин, якого притягнули до відповідальності за статтею 183-2 КУПаП.

Про це 22 лютого поінформував Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області.

“Розглянувши матеріали із місцевого органу пробації, суд з’ясував, що у січні цього року чоловік без поважних причини не з’явився для оформлення на роботу до жеку, у якому мав відбувати призначене йому адмінстягнення у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт. А не з’явився тому, що пішов на іншу (неофіційну) роботу, пояснив у судовому засіданні порушник, визнаючи свою вину”, – йдеться у повідомленні.

Окрім його свідчень, винуватість підтверджується також складеним протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами представників органу пробації та письмовими поясненнями самого чоловіка. Тож суд визнав його винним в інкримінованому ухиленні від виконання суспільно корисних робіт та призначив єдине передбачене санкцією статті покарання – у вигляді адміністративного арешту.

  У Житомирській області більше 500 нових хворих за добу на Covid та 10 смертей

Його термін становитиме 5 діб, відбування стягнення почнеться з моменту затримання порушника на виконання даної постанови суду, яка уже набрала чинності. А після адмінарешту на бердичівлянина продовжуватимуть чекати 120 годин раніше призначених суспільно корисних робіт.