Житомирська художниця пише картини в стилі флюїд-арт. ВІДЕО

Житомирська художниця пише картини в стилі флюїд-арт. ВІДЕО

Житомирська художниця пише картини в стилі флюїд-арт. ВІДЕО

Сьогодні, 15:37

У Житомирі художниця Крістіна Зосимова кілька років пише картини в стилі флюїд-арт – у перекладі цей стиль означає “рідке мистецтво”. Для написання картин мисткиня використовує акрил, силікон, мастихін, стаканчики та палички для розмішування фарби.

Художниця Крістіна Зосимова розповіла Суспільному, що абстрактний живопис, такий як флюїд-арт, з кожним днем стає популярнішим в Інтернеті та соцмережах:

“Для того, щоб почати працювати в даній техніці, потрібно одягнути фартушок, рукавички, підготувати вологі та сухі серветки”.

Окрім цих предметів потрібні акрил, силікон, мастихін, стаканчики та палички для розмішування фарби, каже Крістіна Зосимова:

“Техніка флюїд-арт у перекладі означає “рідке мистецтво”. Взагалі в Україні цей стиль з’явився нещодавно. Я про нього дізналася завдяки своєму навчальному закладу”.

Крістіна Зосимова говорить, що такий стиль зараз популярний:

“Зараз він став більш популярним, адже в Україну він щойно прийшов і зараз розвивається. Він не так давно з’явився, тому в Інтернеті дуже багато картин, створених саме в такій техніці”.

  Житомирський водоканал на понад півмільйона закуповує сіль

Технік для писання картин у стилі флюїд-арт є багато, головне – мати бажання та інтерес, каже Крістіна Зосимова:

“Насправді процес дуже легкий, але потрібно знати певні техніки даного методу, а також якісь основи кольорознавства, аби знати, які фарби можуть бути один біля одного, а які краще не з’єднувати”.

За словами художниці Крістіни Зосимової, даний метод можна використовувати в арт-терапії, щоб допомагати людям:

“Саме за допомогою написання цих картин у людей, які страждають на безсоння, покращується сон, люди, в яких багато стресів, після такої терапії здатні більше розслабитись, поглибитись у власні думки і заспокоїти себе цим”.