Найважливіша перевага – «Долини Плюс» – бездоганна якість!

Найважливіша перевага – «Долини Плюс» - бездоганна якість!

Найважливіша перевага – «Долини Плюс» – бездоганна якість!

Сьогодні, 12:24

Проблеми із водою для мешканців багатьох міст і сіл України поступово стають звично-хрестоматійними. Той, хто серйозно зважає на показники якості питної води, вже давно знає, що воду із криниць, яку зачерпують із глибини 8-12 метрів (буває й більше) вважати за питну не доводиться. Лише в деяких випадках фахівці, які розуміються на деталях та особливостях хімічного складу ПИТНОЇ води, кажуть, що вода із деяких джерел і так само – із дуже поодиноких криниць, може вважатися умовно питною. Все інше, що «наливається» із мережі міського водогону, що зачерпується у придорожніх колодязях, для вживання людиною не годиться. Більше того, спалах всіляких хвороб (аж до онкології) кишково-шлункового тракту, проблеми із нирками, жовчним, сечовим міхуром мають єдиний спільний «знаменник» – неякісну, або ж навіть – непридатну для вживання воду.

Найважливіша перевага – «Долини Плюс» - бездоганна якість!

Власне кажучи, у багатьох містах , а тепер вже й по селах України, із проблемою якісної та придатної для використання питної води зустрілися не торік і навіть – не позаторік. У більшості міст України вже давно налагоджено цілі мережі із розливу, доставки та продажу питної води. До них ставлення неоднозначне, однак в основі будь-яких претензій чи зауважень до фірм та організацій, що займаються дистрибуцією питної води, лежить досі неподолана у середовищі нашої громади звичка до безоплатної води. Іншими словами, люди звикли, що вода – це дарунок природи, якого вистачало завжди і вистачить ще надовго. Із цим з певного часу виникли проблеми і тепер багато людей розуміють, що за якісну ПИТНУ воду треба платити. Зрештою, так само, як і за якісне м’ясо, молоко, фрукти та овочі.

  Рятувальники гасили пожежі у Радомишлі та селі Романівського району. ФОТО

У Житомирі вже років 8 – 10 мешканці багатоквартирних будинків користуються водою, купленою у магазинах, кіосках, а тепер вже і в автоматах із розливу води. До речі, вода із автоматів – найбільш зручна форма дистрибуції, до якої люди звикають чимдалі сильніше. На думку багатьох житомирян, найкращі автомати, які привертають увагу мешканців міста, запропонувала фірма «Долина Плюс». Наче й недавно такі автомати розміщені у нашому місті , але сьогодні загальна чисельність їх щомісяця стрімко зростає на десятки місць. До речі, житомиряни ледь не в один голос стверджують, що зручність автомата у порівнянні із магазином чи кіоском є очевидною. Насамперед, через той фактор, що автомат працює і здатен задовольняти клієнта у цілодобовому режимі .Сьогодні представники «Долини Плюс» мають конкретні завдання та наміри встановити і сформувати у місті Житомирі потужно розгалужену мережу автоматів для розливу води.

Найважливіша перевага – «Долини Плюс» - бездоганна якість!

Вода у автоматах «Долини Плюс» має ідеально збалансований мінеральний склад, додатково знезаражена ультрафіолетом і відповідає найвищим і найсуворішим стандартам питної води. Вражає швидкість, оперативність та досконала логістика процесу доставки води до Житомира, де вона блискавично потрапляє до автоматів. Гасло і кредо фірми «Долина Плюс» – споживач не має відчувати перебоїв та перерв із постачанням води. Тобто, вода для потреб городян має бути скрізь і завжди. Стосовно «завжди», то ця вимога вже сьогодні забезпечується у кожному із тих автоматів, які розташовані у місті. Ну, а щодо «скрізь», то у Житомирі «Долина Плюс» ще має величезне поле для розширення своєї мережі. Втім, кількість автоматів збільшується щомісяця і мережа від «Долини Плюс» розпочала свою ходу у селищах Новогуйвинську та Озерному. Вже сьогодні воду від знаного в Україні дистрибутера на Житомирщині воліють споживати у селищах та містечках декількох регіонів області. Вартість води у автоматах «Долини Плюс» традиційно- ринкова (1 гривня /літр), але якість найважливішого для потреб людського організму продукту у «Долини Плюс» – бездоганна. Ось і всі її переваги.

Автор статті: Віктор Першко