У Житомирі вирішили посилити патрулювання на військовому кладовищі

У Житомирі вирішили посилити патрулювання на військовому кладовищі

У Житомирі вирішили посилити патрулювання на військовому кладовищі

Сьогодні, 09:17

Територію військового кладовища у Житомирі будуть контролювати й оберігати від вандалів.

Про це 22 лютого повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Зберегти світлу пам’ять про тих, хто загинув в АТО/ООС, захищаючи Україну, – наш обов’язок. На жаль, є люди, які вважають нормою здійснювати акти вандалізму на військовому кладовищі. Питання заходів, спрямованих на недопущення фактів вандалізму, обговорили на нараді у міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Кондратюка. На зустрічі були присутні представники ветеранів АТО/ООС та сімей загиблих», – йдеться у повідомленні.

«Дуже прикро, коли мами загиблих бійців з болем розповідають про наругу над могилами синів, зняття янголів, встановлених в пам’ять про загиблих дітей, зривання прапору 95-ї бригади – гордості України», – каже Вікторія Краснопір, директорка департаменту соціальної політики міської ради.

У міськраді зазначають, що з метою недопущення актів вандалізму вирішено поширити патрулювання території військового кладовища силами патрульної та національної поліції. Буде опрацьовано питання якнайшвидшого встановлення додаткового освітлення з датчиками руху та розглянута можливість встановлення поста для чергування охоронника.

  Если ты полицейский, как удержаться от соблазна бить людей?