Житомирський “Полісся” розпочав навчально-тренувальний збір у Туреччині

Житомирський "Полісся" розпочав навчально-тренувальний збір у Туреччині

Житомирський “Полісся” розпочав навчально-тренувальний збір у Туреччині

Сьогодні, 15:48

23 лютого житомирський “Полісся” прибув до Туреччини, де проведе навчально-тренувальний збір. Команда знаходитиметься там 18 днів.

“Ці збори ми запланували ще тоді, коли йшли у відпустку. Ми знали що поїдемо в Туреччину і будемо готуватись до чемпіонату саме тут. Тому я дуже радий що ми в Туреччині, в таких умовах і дякуємо керівництву що пішли нам назустріч і що ми зараз тут. Добрались сюди нормально, але була важка дорога, в ніч летіли, хлопці втомленні, тому у нас сьогодні було одноразове тренування втягуюче на емоції та невеличку інтенсивність. Хлопці дуже добре попрацювали сьогодні, видно що скучили за гарними умовами, в плані трави, хорошого поля, погоди. Тому сьогодні тренування пройшло дуже добре. Цей збір буде більше ігровий бо ми не так багато матчів провели перших двох зборах. Лише чотири. А тут у нас буде сім матчів.Тренування будуть більш тактичними, багато будемо працювати над обороною і над атакою. І хороші спаринги будуть. Чекаємо з нетерпінням першу гру.

  За минулу добу на Донбасі загинули троє українських військових

Всі гравці команди, крім Вадима Жука, який зараз травмований, знаходяться тут. Є гравці з мікротравмами, але думаю що протягом кількох днів вони відновляться і будуть в строю. Контрольні матчі дуже важливі, нам вже потрібно награвати тактичні схеми. І є нові хлопці, хочемо щоб було хороше взаєморозуміння. Міжнародні матчі дають можливість гравцям зростати і ми можемо подивитись на що ми здатні, на наш рівень. Кожна гра дасть дуже багато інформації, у нас різні суперники з різними тактичними схемами. Будемо готуватись до цього. Міжнародні матчі – це гарна можливість гравцям перевірити себе, що вони можуть і куди нам рухатись”, – розповів головний тренер житомирського “Полісся” Сергій Шищенко.