Знову про активіста Стерненка – “Лаврентія Берію”

Знову про активіста Стерненка - "Лаврентія Берію"

Знову про активіста Стерненка – “Лаврентія Берію”

Сьогодні, 21:48

До речі, «юний дзержинець» Стерненко в 2017 році перейшов з Департаменту захисту національної державності СБУ, де він торгував наркотиками, до Головного управління «К» СБУ, де став шестерити у Васі Пісного, за достатньо веселих обставин. Після того, як Стерненко на завдання куратора впіймав депутата Комінтернівської селищної ради й плоскогубцями вирвав йому нігті, вимагаючи написати заяву про складання депутатських повноважень, наш герой оголосив себе бійцем невидимого фронту. І став вимагати, щоби УСБУ в Одеській області оформило йому посвідчення учасника бойових дій.

Знову про активіста Стерненка - "Лаврентія Берію"

Але обурилась тодішня співмешканка Стерненка, яка також співпрацювала з СБУ (щоправда, на відміну від нашого героя, була завербована на патріотичних мотивах). Узнавши, що відділ захисту національної державності УСБУ в Одеській області збирається подати фальшиві документи про участь Стерненка в бойових діях, його подруга здійняла страшенний скандал і почала скаржитись по інстанціях, стверджуючи, що Стерненко – це шахрай, який у бойових діях участі не брав і брати не міг.

  Білоруська цукерня на Житньому ринку. ФОТО

Урешті-решт, скандал закінчився тим, що Стерненко розстався як зі своєю дівчиною, так і з генерал-майором Доценком та його «Правим Сектором» і перейшов «в услуженіє» до генерал-лейтенанта Пісного.

Знову про активіста Стерненка - "Лаврентія Берію"

І вишенька на тортик. Знаєте, який оперативний псевдонім Стерненко вибрав собі, коли давав підписку про негласне співробітництво з СБУ? – «Лаврентій Берія».

Володимир Бойко