У Новограді-Волинському суттєво посилили карантинні обмеження

У Новограді-Волинському суттєво посилили карантинні обмеження

У Новограді-Волинському суттєво посилили карантинні обмеження

Сьогодні, 12:28

24 лютого у Новограді-Волинському на позачерговому засіданні міськради прийняли рішення про забезпечення впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

«Органам місцевого самоврядування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами від 17 лютого 2021 року № 104), забезпечити впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, згідно до встановленого помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки», – повідомляють у міськраді.

Під заборону підпадає торгівля на ринках у вихідні та святкові дні.

«Заборонити здійснення торгівлі харчовими продуктами та непродовольчими товарами на ринках, які розташовані на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, у вихідні дні (субота, неділя та святкові дні). Торгівля товарами на ринках здійснюється виключно за умов дотримання вимог профілактичних заходів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19», – йдеться в оприлюдненому рішенні.

  У Житомирі стартувала приписна кампанія юнаків до призовних дільниць

Керівники супермаркетів та оптових магазинів мають створити бригади осіб, що будуть відповідальні за дотримання карантинних вимог покупцями у торгових залах. Йдеться про контроль за наявністю та правильним використанням засобу індивідуального захисту (маска, респіратор) та недопущення масових скупчень покупців на касах та у залах магазинів.

Окрім цього, у Новограді-Волинському обмежили доступ до лікарні та заборонили планову госпіталізацію.

«Обмежити доступ до приміщення КНП “Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання” та заборонити проведення планових госпіталізацій (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікування онкохворих, високоспеціалізованої меддопомоги та іншої невідкладної меддопомоги)», – йдеться в рішенні», – зазначено у рішенні.

Зміни торкнулись також й закладів громадського харчування.

«Заборонити роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос. Також забороняється розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв)», – зазначено у документі.

  Хто керуватиме житомирською "Перемогою Пальчевського"?

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради має збільшити кількість ліжок у закладах охорони здоров’я для госпіталізації хворих на COVID-19.