Як вибрати шафу-купе в передпокій

Як вибрати шафу-купе в передпокій

Як вибрати шафу-купе в передпокій

Сьогодні, 14:04

Збираючись придбати шафу-купе в передпокій, важливо відповідально підійти до питання вибору. На ринку ці предмети інтер’єру доступні у великому асортименті. Неважко буде знайти шафу потрібної висоти, ширини або кольору, у залежності від побажань. Але не тільки ці параметри визначають експлуатаційні властивості меблів. Які саме показники потрібно ще враховувати – зараз розповімо нижче.

Важливі експлуатаційні характеристики

Шафи-купе виробляються в широкому розмаїтті моделей. Різні за габаритами, дизайном і кольором, вони також відрізняються за низкою технічних параметрів, які визначають експлуатаційні властивості та зручність цих конструкцій у використанні. До таких характеристик належать:

  • форма;
  • тип фасаду;
  • оформлення внутрішнього простору.

Розберемося в основних відмінностях детальніше.

Різновиди виробів за формою

Згідно з цим параметром, усі конструкції поділяються на 2 великі групи: прямі й кутові. Перші – це звичайні лінійні моделі. За посиланням https://www.dybok.com.ua/ua/product/pidcatalog/14 купити шафу-купе такого типу можна різних розмірів (мінімальна ширина – від 90 см). Встановлюються прямі конструкції уздовж будь-якої зі стін передпокою, куди підходять за габаритами. Велика перевага таких моделей полягає у практичності. У міру потреби шафу можна переміщати в будь-яку іншу зону приміщення або іншу кімнату.

Кутові моделі поділяються за виконанням на Г-подібні та 5-стінні. Перевага таких конструкцій у тому, що вони дозволяють ергономічно задіяти простір кута під зберігання речей. Однак є одна особливість – встановлювати їх потрібно виключно вздовж двох суміжних стін.

Дизайн фасадів

Дверні полотна сучасних шаф-купе можуть бути оформлені по-різному. Фасади поділяються на:

  • глухі;
  • дзеркальні;
  • скляні.

Також виробляються моделі з комбінованими дверми, де полотна виготовлені з різних матеріалів. Визначаючись з вибором, варто врахувати практичність. Глухі моделі (з ДСП або МДФ) надійніші, не бояться випадкових ударів і не вимагають особливого догляду.

  У Житомирі пенсіонер провалився крізь підлогу тролейбуса і травмувався. ФОТО