На майдані Соборному у Житомирі можуть встановити найбільший прапор України

На майдані Соборному у Житомирі можуть встановити найбільший прапор України

На майдані Соборному у Житомирі можуть встановити найбільший прапор України

Сьогодні, 10:27

На майдані Соборному у Житомирі планують встановити найбільший прапор України.

Відповідне розпорядження голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав 23 лютого.

«На виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К.Тимошенка від 15.02.2021 №41-01/137 щодо завершення реалізації проекту з встановлення найбільшого прапора України в містах обласного значення утворити робочу групу для оперативного вирішення питання щодо встановлення найбільшого прапора України в місті Житомирі на майдані Соборному та затвердити її склад», – зазначено у розпорядженні.

Керівником робочої групи є перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. Місце встановлення прапору поки обговорюється.

«В усіх обласних центрах України планують розмістити флагштоки висотою від 25 до 60 метрів. Ми пропонували розмістити на місці колишнього пам’ятника Леніну. Ми просили створити спільну робочу групу для реалізації зазначеного проєкту, який планують завершити до Дня Незалежності. Обласна влада звернулася до нас щодо надання пропозиції по локації, ми запропонували сквер на майдані Соборному. Чи будуть зносити постамент і якої висоти буде флагшток для прапора поки що невідомо, візуалізації проєкту ще немає», – каже перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

  ПРАВДА ЖИТТЯ