У Житомирі викрили 5 продавців, які продавали дітям алкоголь

У Житомирі викрили 5 продавців, які продавали дітям алкоголь

У Житомирі викрили 5 продавців, які продавали дітям алкоголь

Сьогодні, 12:27

Відповідно до чинного законодавства на правопорушників накладають значні суми штрафів, а власники торгівельних закладів ще й ризикують втратити право на торгівлю підакцизними товарами.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Житомирській області.

Ювенальні інспектори Житомирського районного управління поліції систематично проводять заходи з попередження та виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Правоохоронці проводять бесіди з працівниками торгівлі щодо обмежень у продажі певних товарів дітям.

“Окрім профілактичних рейдів на території обласного центру, ювенальні інспектори відпрацьовують навчальні та розважальні заклади з метою виявлення і припинення правопорушення неповнолітніх. Адже часто «за компанію» вони й зважуються спробувати алкоголь, цигарки, а подекуди й більш небезпечні речовини”, – зазначає т.в.о. начальника Житомирського районного управління поліції Володимир Богдан.

З початку року поліцейські склали 5 протоколів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП відносно працівників торгівельних закладів за продаж неповнолітнім заборонених товарів. За всіма виявленими фактами поліція спрямовувала до Державної податкової служби подання щодо позбавлення підприємців ліцензій на право торгівлі вказаними товарами.

  В Україні зробили перше щеплення від коронавірусу

“Днями рішенням адміністративної комісії було накладено штраф на продавчиню магазину з мікрорайону Польової, яка продала алкоголь неповнолітньому. Жінці доведеться сплатити 6800 гривень у дохід держави. Тож поліцейські вкотре застерігають працівників торгівлі від протиправних дій”, – додають у поліції.