Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Сьогодні, 10:42

Останніми днями ледь не щодня у Верховній Раді України лунають виступи народних депутатів щодо ситуації на Житомирщині.

Тільки нардеп Дмитро Костюк публічно висловився за те, що мешканці декількох громад (Чижівської, Городницької та Ємільчинської) опинилися відрізаними від можливості нормального автомобільного сполучення із містом Новоград – Волинський.

І все через недолугу позицію Житомирської ОДА та Управління автомобільних доріг у Житомирській області. Вони не подбали ще у минулому році про підготовку об’їздної дороги навколо мосту через р.Случ. Реконструкцію моста через р.Случ будівельники планують завершити аж 20 травня 2021 року. Зрозуміло, що , як мінімум ще ТРИ місяці мешканці вище згаданих громад будуть користуватися об’їздною дорогою від заводу «Церсаніт» до с. Чижівки.

Вже із початку 2021-го року через незадовільний (насправді – жахливий) стан об’їздної дороги тут відбулося кілька акцій протесту місцевих громадян. Але ситуація ні на йоту не змінилася. Народний депутат Дмитро Костюк знову згадав прізвище губернатора Житомирщини Віталія Бунечка, а також розповів, що з відома голови Житомирської ОДА гроші на ремонти та реконструкції доріг на території області розподіляються у досить дивний спосіб. Наприклад, на 11 кілометрів дороги між селами Смолдирів і Рогачів Житомирська ОДА виділила аж 140 мільйонів гривень. А на ремонти доріг у Новограді-Волинському, Коростені, де мережа доріг набагато потужніша, обласний бюджет Житомирської області не «дав» ні гроша.

Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня
  Какой ноутбук лучше для учебы: 3 главных рекомендации

Причина такого вибірково уважного ставлення до будівництва «суперавтомагістралі» між Рогачевом і Смолдиревим не така вже й складна. Виявляється, саме у цих двох селах «базуються» адміністративні та офісні приміщення відомого агрохолдінгу «Галлекс-Агро». Керівником «Галлексу…» є відома на Житомирщині людина- Олександр Ющенко, який одночасно ще й володіє меблевим виробництвом і є впливовим депутатом Житомирської облради.

Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Олександр Ющенко

Звісно ж, тепер, отримавши сотню мільйонів державних гривень на ремонт доріг у своїх «володіннях», Олександр Ющенко, як депутат Житомирської облради, не зможе проголосувати за незадовільну оцінку роботи губернатора за 2020-й рік. До речі, не виключено, що якраз 11 березня 2021 року, під час засідання сесії Житомирської обласної ради, народний депутат України Дмитро Костюк буде у сесійному залі у Житомирі і неважко здогадатися з яким виступом він з’явиться на трибуні Житомирської облради.

Житомирські «слуги» сваряться тепер між собою ледь не щодня

Дмитро Костюк

Найцікавіше те, що і Дмитро Костюк, і Віталій Бунечко, і Олександр Ющенко є членами пропрезидентської партії «Слуга народу». Зрозуміло, що лише такого прикладу достатньо аби стверджувати, що єдність у рядах «слуг народу» залишилася далеко позаду.

Сидір Ковпак