Житомирський “Полісся” провів перші два спаринги на тренувальних зборах у Туреччині

Житомирський "Полісся" провів перші два спаринги на тренувальних зборах у Туреччині

Житомирський “Полісся” провів перші два спаринги на тренувальних зборах у Туреччині

Сьогодні, 08:48

25 та 26 лютого у Туреччині житомирський «Полісся» зіграв свої перші міжнародні контрольні матчі в рамках навчально-тренувальних зборів.

Перший матч житомиряни зіграли з казахстанським ФК «Кизилжар» з рахунком 2:2. Тоді відзначились голами Олександр Глагола та Марат Даудов, який реалізував 11-ти метровий на останній хвилині матчу.

«Я дуже задоволений тим що хлопці виконали завдання на гру. Дуже грамотно зіграли, дисципліновано. Ми не дозволили супернику у першому таймі створити бодай один момент, навіть жодного удару не було у площину воріт. Але прикро що ми пропустили такий безглуздий автогол. Я задоволений грою, задоволений відношенням гравців і я думаю що наша команда заслуговує на повагу. В другому таймі команда також непогано діяла, але були помилки, напевно це через те що ми всього три дні працюємо на “землі”. Дуже задоволений тим що така команда грала проти нас “другим номером”, а ми весь матч були “першими”. І радує те що ми надійно це робимо», – каже головний тренер “Полісся” Сергій Шищенко.

  В Україні підняли штрафи за нетверезе водіння

У другому контрольному матчі “Полісся” програло латвійському ФК «Валмієра» з рахунком 2:1. З житомирян тоді забив нападник Ярослав Галенко.

«Хороший матч, два різних тайми. Дуже хороший суперник з іншою тактичною схемою ніж у казахської команди з якою ми грали вчора. Латвійська команда дуже цікава, швидка, дуже хороші легіонери. Нам не вдався перший тайм, ми допустились помилок, які призвели до голів. Але другий там показав що у нас хороший потенціал. Захоплений грою яку ми показали в другому таймі, моментами які ми створили і голом який ми забили. Також мене радує відношення хлопців до гри. Вони грали грамотно, розумно, спокійно, впевнено, агресивно. Я задоволений грою, не звертаю увагу на результат бо я впевнений що ми на правильному шляху», – зауважив Сергій Шищенко.