Терезам – гроші та сильні емоції, Овнам – вдалий час для зміни роботи: гороскоп на 2 березня

Терезам – гроші та сильні емоції, Овнам – вдалий час для зміни роботи: гороскоп на 2 березня

Терезам – гроші та сильні емоції, Овнам – вдалий час для зміни роботи: гороскоп на 2 березня

Сьогодні, 08:02

ОВНИ

День підходить для зміни діяльності. Вірогідні вдалі пропозиції. Нові проєкти будуть розвиватися гарними темпами, а ваша працездатність буде гідна наслідування.

ТЕЛЬЦІ

Вас підстерігатимуть невдачі в особистому житті. Намагайтеся надмірно не концентруватися на проблемах, бо не тільки ви їх маєте вирішувати.

БЛИЗНЮКИ

У першій половині дня ви будете надзвичайно енергійними і життєрадісними.

Але по обіді день принесе розчарування і серйозні помилки у роботі.

Вам буде складно оцінювати та передбачати дії і настрої людей, з якими доведеться мати справу.

РАКИ

Невідповідність бажаного і дійсного може вас роздратувати. Цього дня зорі не рекомендують проводити фінансові операції, давати в борг або позичати.

ЛЕВИ

Є небезпека помилок та ілюзій. Зовні все буде здаватися незмінним і навіть успішним, але ви будете відчувати внутрішню напругу та важкі передчуття, які, однак, будуть оманливими.

ДІВИ

Вам потрібно довіритися своїй інтуїції. Можливі неприємні новини, які виведуть вас із рівноваги і можуть стати причиною стресу.

  Аварія на Чуднівському мосту. ФОТО

ТЕРЕЗИ

Чекайте надходження значних доходів або отримання гонорарів. Перипетії і складності тимчасово залишать вас у спокої. А ось сильні емоції можуть повністю опанувати вами – щоб не втратити контроль над собою, вчіться вчасно зупинятися.

СКОРПІОНИ

Не виключено, що ви покажете себе не у найкращому світлі, що загострить матеріальне становище. Намагайтеся зберігати спокій. Попри все.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня ваші ідеї знайдуть втілення. Ви зможете вирішити службові завдання, зміцнити відносини з близькими.

КОЗЕРОГИ

Можливий несподіваний поворот подій не на вашу користь. Якщо не втратите рішучості і покажете ділову хватку, то зможете виправити ситуацію.

ВОДОЛІЇ

У вас з’явиться бажання поділитися з кимось враженнями та обговорити свої проблеми. Зорі попереджають, що це може вас розчарувати, тому краще потримати все це у собі.

РИБИ

Якщо відійдете трохи від справ, то вас чекає незабутня зустріч. Не виключено також, що ви знайдете нових друзів, спілкування з якими значно збагатить ваш внутрішній світ і сприятиме реалізації творчих здібностей.