Які ще країни використовують індійську вакцину, що привезли до України?

Які ще країни використовують індійську вакцину, що привезли до України?

Які ще країни використовують індійську вакцину, що привезли до України?

Сьогодні, 12:25

Закуплену Україною вакцину використовують в Австралії, Південній Кореї, Великобританії, країнах ЄС і Канаді, каже міністр.

Індійську вакцину Covishield крім України використовують ще низка країн. Де саме схвалений препарат, розповів глава МОЗ Максим Степанов у вівторок, 2 березня.

“Таку ж вакцину використовують у багатьох країнах світу – Австралії, Південній Кореї, Великобританії, країнах ЄС і Канаді. 26 лютого Канада офіційно зареєструвала у себе Covishield для екстреного використання за такою ж процедурою, як це зареєстровано в Україні, і вже цього тижня вони отримають перші 500 000 доз цієї вакцини, яка зроблена Serum Institute в Індії”, – зазначив міністр.

За його словами, згідно з останніми дослідженнями у Великобританії, ефективність вакцини AstraZeneсa в запобіганні госпіталізації осіб, старших за 70 років, становить понад 80%.

У зв’язку з цим міністр назвав “фейком і маніпуляцією” інформацію про те, що вакциною AstraZeneсa нібито не можна вакцинувати людей у віці за 65.

  У Житомирі людина кинулась з мосту

Степанов нагадав, що напередодні особисто зробив щеплення цією вакциною і почувається добре.

“Я зробив щеплення вакциною AstraZeneсa Covishield і на власному прикладі довів необхідність вакцинації як одного із засобів боротьби з COVID-19. Хочу розчарувати прихильників теорії зради – почуваюся абсолютно нормально і продовжую виконувати свої обов’язки. Ще раз наголошую, що ми забезпечили Україну якісної ефективною вакциною”, – сказав міністр.