В одній з шкіл Житомира зафіксували кишкову інфекцію

В одній з шкіл Житомира зафіксували кишкову інфекцію

В одній з шкіл Житомира зафіксували кишкову інфекцію

Сьогодні, 10:01

У житомирській школі № 20 2 березня зареєстровано гостру кишкову інфекцію. Занедужало 9 учнів.

Про це інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«2 березня у м. Житомир у загальноосвітній школі № 20 зареєстровано гостру кишкову інфекцію у 9 учнів (2012 – 2013 р.н.), з яких 7 учнів перебувають на стаціонарному лікуванні та 2 учні знаходяться на амбулаторному лікуванні. Стан здоров’я хворих задовільний. З 3 березня в школі призупинено навчальний процес», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що всього в школі навчається 885 учнів. Там проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

За інформацією пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, до дитячої лікарні госпіталізували 9 учнів.

«02 березня 2021 року серед учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20 міста Житомира виник спалах гострої кишкової інфекції. Станом на 02.03.2021 року захворіло 9 учнів даної школи. Всі хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Дитяча міська лікарня ім. В.Й.Башека» з діагнозом: «Кишкова інфекція неуточнена», перебіг захворювання середнього ступеня важкості», – інформують у Держпродспоживслужбі.

  В Україні нарахували майже тисячу одужань від коронавірусу

Спеціалістами Держпродспоживслужби та лабораторного центру проводять комплекс протиепідемічних заходів у вогнищі. Для лабораторних досліджень в школі відібрали зразки харчових продуктів та питної води, взяли гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежили працівників харчоблоку школи.

«В приміщеннях школи проведена заключна дезінфекція. За контактними встановлено медичне спостереження, проведена роз’яснювальна робота. Департаментом освіти Житомирської міської ради прийнято рішення про тимчасове призупинення навчального процесу в школі з 03.03.2021 року. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають. Ситуація перебуває на контролі»,
– констатують у ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

ЗОШ №20 знаходиться на вулиці Східній, 65.